17:29
(6:14)
Sokol Písek – DHC Sokol Poruba 17:29 (6:14)
Nejvíce branek: Součková 6, Palasová 3/2, Šelaisová 3 – Minarčíková 6, Tomašechová 4, Kostelná 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/5. Vyloučení: 2:2.
17:22
(7:13)
HK Slavia Partizánske – DHK Baník Most 17:22 (7:13)
Nejvíce branek: Michnová 6, Geričová 5, Hollá 3 – Szarková 5, Mikulčík 5, Matoušková 4. Sedmimetrové hody: 0 – 1/0. Vyloučení: 1:5.
24:39
(10:21)
ŠKP Bratislava – DHC Slavia Praha 24:39 (10:21)
Nejvíce branek: Trúnková 10/2, Bahorecová 4/1, Vaninová 2 – Rezlerová 6, Pokorná 5, Svobodová 4. Sedmimetrové hody: 5/3 – 1/1. Vyloučení: 1:6.
26:21
(11:9)
HK Slovan Duslo Šaľa – Bemaco ŠŠK Prešov 26:21 (11:9)
Nejvíce branek: Klučková 6, Tulipánová 4, Pócsíková 4 – Šutranová 6, Liebiedieva 4, Demajová 3. Sedmimetrové hody: 2/0 – 0. Vyloučení: 1:5.
36:29
(15:13)
Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou.
29:27
(16:13)
Domácí pevnost zůstala nedobyta, Zubří porazilo Brno!

Domácí nastoupili do utkání bez opor Šustáčka a Zemana, přesto měli lepší vstup do zápasu a v 18. minutě byl stav 11:6. V závěru poločasu se však Brnu podařilo výsledek korigovat na přijatelných 16:13. Prvních deset minut druhého poločasu domácí stupňovali tempo a výsledkem bylo průběžné vedení až o osm branek. V závěru Brno změnilo obranu na 2:4 a zdramatizovalo konec utkání, dvoubrankové vítězství ale domácí celek uhájil.

Nejlepší střelci: Šlachta 4, Douda 4, Přikryl 4, Nesvadba 4, Václav 4 – Hubáček 9, Hastík 5, Dostalík 5. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/4. Vyloučení: 6:8. Diváci: 1168.

Andrej Titkov, trenér HC ROBE Zubří: „Přesto, že družstvo mělo výpadky v koncovkách obou poločasů, tak za zbývajících padesát minut utkání určitě zasluhují pochvalu za plnění taktických úkolů a příkladné nasazení.“

Zdeněk Missbach, trenér Handball Brno: „Nedařilo se nám v obraně podat soustředěný kolektivní výkon. Soupeř se prosazoval jeden na jednoho a byli jsme kvůli tomu často vylučování. V postupném útoku nám vázla kombinace a pohyb hráčů bez míče. Soupeř si nás dokázal dobře ubránit. Velkým problémem byl brankář domácích a neproměňování vyložených šancí. Přesto jsme vysunutou obranou 2:4 donutili domácí k chybám a zápas jsme v závěru zdramatizovali.“