(17:11)
Z Chemkostav arény do videnia. (36:20)
39:24
(20:13)
Závěrem ještě střelkyně dnešního duelu. Za DHC Sokol Poruba se prosadily: Tóthová 7, Chrenková 5, Rechtorisová 4, Marčíková 4, Lešková 3, Hrbková 3, Adámková 3, Mrózková 3, Révajová 3, Osinová 2, Vítková 2.

Góly Slávie UDHK ŠG Nitra-Sereď dávaly: Šimáková 4, Danišová 3, Kisová 3, Vargová 3, Sýkorová 3, Lenčéšová 2, Königová 2, Ivanová 2. Příjemný zbytek večera vám z ostravské haly SAREZA přejí Tomáš Martínek a Ondrej Rusnačko.
32:23
(16:9)
Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. (32:23)
(16:18)
Hostující tým prokázal své postavení v interligové tabulce a zcela zasloouženě si z olomouce odváží dva body. Za výsledkem se podepsala především střelecká nemohoucnost domácího týmu, který promarnil velké množství střel. (24:29)
36:22
(19:12)
Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Suchý - Mráz 6, Kastner 5, Piskač 5, Krupa 4/1, Lehocký 4, Syřínek 3, Šik 3, Kotrč 2, Sýkora 2, Tesař 2, Kern, Rams

Sokol HC Přerov: Macháček, Vydra - Kovařík 5/1, Pernička 5/1, Kavka 3, Plšek 3, Hradil 2, Buček 1, Heider 1, Mužík 1, Zemánek 1, Valášek, Zeden
24:32
(10:16)
Utkání je u konce a Frýdek potvrdil předpoklady, které se daly udělat podle umístění v základní skupině. V Brně vyhrál 32:24 a do soubojů o záchranu vstoupil dobře. Ještě jednou se omlouváme za problémy z prvního poločasu, za které jsme nemohli. Přeji hezký zbytek víkendu (24:32)
27:19
(14:9)
V dnešním utkání nádstavbové části Tip Games extraligy házené mužů se i přes jakoukoli snahu nedokázal tým Lovosic dostat do vedení,ani se vyrovnat domácímu celku.Domácí si drželi po celou dobu utkání brankový náskok, při čemž absolutní zlom nastal v druhém poločase kdy se domácím podařilo vést i dvanácti brankovým rozdílem.A proto Zuberští zaslouženě vyhráli loučíme se s vámi z haly házené Zubří a tešíme se na vás u dalšího online- přenosu.Martin Petřek (27:19)