ATP Miami (Tvrdý povrch)
2:0
7:67:4
6:1
Radek Štěpánek udolal Němce Tommyho Haase a postupuje do dalšího kola. V něm se střetne s lepším z dvojice Giraldo - Nadal.

Statistiky:
Esa: 5:3, dvojchyby: 3:3, úspěšnost 1. podání: 80% - 71%, úspěšnost 2. podání: 42% - 36%, čas utkání: 1 hodina, 41 minut a 54 sekund.

Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne
2:1
2:6
6:3
6:1
Zatímco první set se hrál 48 a druhý 44 minut, třetí pouze 24. I to svědčí o tom, s jakou rychlostí a lehkostí Lukáš rozhodl o své výhře.
Challenger Bath (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:3
Jan Mertl se stal zaslouženým vítězem tohoto duelu. Tenisově byl daleko lepším a k tomu ho drželo jeho neuvěřitelné podání. Postupuje tedy do semifinále turnaje, kde bude jeho soupeřem někdo z dvojice Grigelis, Berrer. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
WTA Miami (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
0:6
Česká tenistka se držela v prvním setu a předvedla několik vybojovaných míčků. V něm sice srovnala z 2:5 na 4:5, jenře poté si prohrála potřetí své podání. V druhé sadě jí postupující Wozniacká převálcovala rozdílem třídy a nepovolila jí ani gem, proto zaslouženě postupuje. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek čtvrteční noci.
2:1
0:6
7:5
6:1
Petra Tetkovská prohrávala 0:6 a 0:4. I přesto se dokázala vzchopit a neuvěřitelným obratem dovedla utkání do vítězného konce.Tímto se s Vámi loučíma těším se u dalšího onlajnového přenosu.
2:0
6:2
6:1
Aktuálně 129. hráčka žebříčku WTA se v Miami postarala o překvapení, když postoupila přes Lucii Šafářovou do 3. kola, kde se utká s lepší z dvojice Victoria Azarenková (1-Běl.) - Michaella Krajiceková (Niz.).