Česko – Malta 7:1 (kon.) | Arménsko – Kazachstan 2:1 (kon.) | Albánsko – Azerbajdžan 3:1 (kon.)
Rumunsko – Lichtenštajnsko 0:0 (kon.) | Anglicko – Island 0:1 (kon.) | Nemecko – Grécko 2:1 (kon.)
Poľsko – Ukrajina 3:1 (kon.) | Škótsko – Fínsko 2:2 (kon.)
Česko
7:1 (2:0)
Malta
cz Piatok 07.06.2024, 17:30 • Das Goldberg Stadion (Grödig, Rakousko) • Medzinárodný prípravný zápas

Je tu konec přípravného zápasu mezi reprezentacemi Česka a Malty. Český celek ve druhém poločase jasně dominoval, zaznamenal dalších pět branek a zcela po zásluze vyhrál jednoznačně 7:1. Poslední zápas před mistrovstvím Evropy odehraje český tým v pondělí, kdy v domácím prostředí v Hradci Králové vyzve tým Severní Makedonie. (19:22:39)

90+2

90+1
    Tak druhý poločas bude nastaven ještě o jednu minutku.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Moc se asi nastavovat nebude.
    89. Václav ČERNÝ - 7:1

89
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu Juráska Hranáč pustil balon za sebe na VÁCLAVA ČERNÉHO, který parádní ranou levačkou překonal bezmocného gólmana Malty.

88
    Češi si v závěru zápasu utkání užívají a soupeři již nic nedovolují.
    86. Matěj JURÁSEK - 6:1

86
    Velmi pěkný gól českého týmu! MATĚJ JURÁSEK si na levé straně hřiště vyměnil balon s Pavlem Šulcem a následně z levé strany prostřelil brankáře Henryho Bonella – 6:1!

84
    Žlutá karta pro tým Česko (Lukáš Červ).
    83. Červená karta pro Josepha Borga

83
    Joseph Borg teď neudržel nervy na uzdě. Hlavou v přerušené hře vrazil do hrudi Červa a je z toho červená karta.

81
    Čas rychle běží a již se nám blíží konec zápasu. Hraje se teď ve středu pole.

79
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází Lukáš Červ.

77
    Střídání v týmu Malta:
    ze hřiště odchází Steve Borg, přichází Kurt Shaw,
    ze hřiště odchází Teddy Teuma, přichází Jake Grech.

75
    Důrazně hrající Teddy Teuma se až nyní čtvrt hodiny před koncem dočkal žluté karty.

73
    Do konce zápasu chybí necelých dvacet minut a nadále sledujeme zajímavý fotbal. Češi mají v těchto fázích hry otěže zápasu pevně ve svých rukou.
    71. Ondřej LINGR - 5:1

71
    A je to znovu o čtyři góly! Z pravé strany z poměrně velké dálky levačkou vystřelil Matěj Jurásek, gólman Malty jeho ránu jen vyrazil a dorážející ONDŘEJ LINGR měl velmi snadnou úlohu.

Aleš Strouha

Góly: 6. Barák (pen.), 44. Chytil, 47. D. Jurásek, 57. Chytil, 71. Lingr, 86. M. Jurásek, 89. Černý – 59. P. Mbong

Karty:   55. Vitík (CZE), 64. Sadílek (CZE), 84. Červ (CZE) – 21. Reid (MAL), 75. Teuma (MAL)   83. J. Borg (MAL)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:18.
    Česko: Kovář (46. Jaroš) – Vitík, Hranáč, Zima – Coufal (62. Vlček), Barák (C) (56. Lingr), Sadílek, Šulc, D. Jurásek (62. M. Jurásek) – Chorý (62. Černý), Chytil (79. Červ).
    Náhradníci: Staněk – Douděra, Hložek, Holeš, Krejčí ml., Kuchta, Provod, Schick, Souček.

Tréner: Ivan Hašek

Malta: Bonello – S. Borg (C) (77. Shaw), Pepe (49. Z. Muscat), J. Borg – J. Mbong, Guillaumier, Pisani (69. García), Teuma (77. Grech), Camenzuli (69. Corbalan) – P. Mbong, Reid.
    Náhradníci: Al-Tumi, Grech – Beerman, Busuttil, Degabriele, N. Muscat, Nwoko, Satariano, Tabone, Vella.

Tréner: Michele Marcolini

Rozhodca: Ebner – Kolbitsch, Undesser (vš. Rakousko)