Toronto – Tampa Bay 1:4 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 4:3 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:0 (kon.)
LA Kings – Seattle 5:2 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.)
Dallas Stars
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
Edmonton Oilers
cz Štvrtok 04.04.2024, 03:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

54:43
    Na trestnou lavici si jde sednout Mason Marchment (DAL) na 2 minuty za podrážení.

34:20
    Třetí přesilová hra dneška také pro Edmonton. Wyatt Johnston (DAL) si jde odpočinout na trestnou lavici na 2 minuty za hákování.

32:27
    Domácí budou mít třetí přesilovku v tomto zápase. Na trestnou lavici usednul Mattias Ekholm (EDM) na 2 minuty za nedovolené bránění.

23:54
    Hned po skončení vlastní přesilovky se dopustil faulu Jason Robertson (DAL). Je vyloučen na 2 minuty za hákování.

21:53
    Ryan Nugent-Hopkins (EDM) dostává trest na 2 minuty za podrážení.

16:02
    Vyloučení na straně Dallasu. Hra vysokou holí a 2 minuty na trestné lavici pro Mira Heiskanena (DAL).

10:56
    Na trestnou lavici si na 2 minuty za nedovolené bránění sedne Darnell Nurse (EDM). Dalších 10 minut trestu si od rozhodčích vysloužil za přílišné protesty proti tomuto verdiktu.

Petr Levý

Góly a asistencie: 3. Faksa (Steel, Cr. Smith), 34. Seguin (Heiskanen, J. Robertson), 37. W. Johnston (Harley, Faksa), 39. Benn (Stankoven, W. Johnston), 40. Steel (Faksa, Cr. Smith)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Harley, Heiskanen (A), Lindell, C. Tanev, R. Suter, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Duchene, Seguin – Benn (C), W. Johnston, Stankoven – Cr. Smith, Faksa, Steel.
    Tréner: Peter DeBoer

Edmonton Oilers: Pickard (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins (A), McDavid (C), Hyman – Henrique, Draisaitl (A), Perry – E. Kane, R. McLeod, Foegele – Janmark, Carrick, C. Brown.
    Tréner: Kris Knoblauch

Rozhodca: Kozari, St. Laurent – O’Quinn, Tobias

Diváci: 18532