Individuálne preteky žien 15 km, Holmenkollen | Vítěz: I. Tandrevoldová (NOR) (kon.) | | | Individuálne preteky mužov 20 km, Holmenkollen | Vítěz: S. Lægreid (NOR) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Aspen | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Aspen | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) |
Muži HS130, Lahti | Vítěz: L. Kos (SLO) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Aspen
Vítěz: M. Odermatt (SUI)
Josef Ján Horký
1. Marco Odermatt (SUI) 800 b
2. Filip Zubčić (CRO) 330 b
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 330 b
4. Žan Kranjec (SLO) 311 b
5. Loïc Meillard (SUI) 288 b
6. Alexander Steen Olsen (NOR) 283 b
7. Manuel Feller (AUT) 211 b
8. Marco Schwarz (AUT) 210 b
9. River Radamus (USA) 208 b
10. Thomas Tumler (SUI) 203 b
...
48. Andreas Žampa (SVK) 7 b (17:54:29)
1. Marco Odermatt (SUI) 1802 b
2. Manuel Feller (AUT) 801 b
3. Cyprien Sarrazin (FRA) 684 b
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 667 b
5. Loïc Meillard (SUI) 663 b
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 593 b
7. Dominik Paris (ITA) 499 b
8. Marco Schwarz (AUT) 464 b
9. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 440 b
10. Atle Lie McGrath (NOR) 408 b
...
123. Jan Zabystřan (CZE) 11 b
130. Andreas Žampa (SVK) 7 b
1. Marco Odermatt (SUI) 2:07,87
2. Loïc Meillard (SUI) +0,14
3. Atle Lie McGrath (NOR) +0,81
4. Thomas Tumler (SUI) +0,97
5. Luca De Aliprandini (ITA) +1,03
6. Alex Vinatzer (ITA) +1,13
7. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,14
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,37
9. Raphael Haaser (AUT) +1,39
10. Žan Kranjec (SLO) +1,49
11. River Radamus (USA) +1,81
12. Thibaut Favrot (FRA) +2,11
13. Léo Anguenot (FRA) +2,17
14. Fadri Janutin (SUI) +2,20
15. Filip Zubčić (CRO) +2,28
16. Sam Maes (BEL) +2,46
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,49
18. Timon Haugan (NOR) +2,64
19. Gino Caviezel (SUI) +2,82
20. Dominik Raschner (AUT) +2,95
21. Erik Read (CAN) +3,18
22. Lukas Feurstein (AUT) +3,26
23. Justin Murisier (SUI) +3,33
24. Luca Aerni (SUI) +3,50
25. Linus Strasser (GER) +3,62
26. Anton Grammel (GER) +4,70
27. Louis Muhlen-Schulte (AUS) +4,87
28. Andrej Drukarov (LTU) +5,00
Christian Borgnäs (DEN) DNF
Giovanni Borsotti (ITA) DNF