NJ Devils – Seattle 3:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 2:0 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:5 (kon.)
koniec
Vegas Golden Knights
3:5 (2:2, 0:0, 1:3)
Minnesota Wild
Utorok 13.02.2024, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL • . kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  59:38 Joel Eriksson Ek - 3:5
   
  59:38
  Minnesota právě vstřelila branku!
  A je rozhodnuto. Duhaime ve středním pásmu "sejmul" Pietrangela, který měl puk na holi. Využil toho JOEL ERIKSSON EK, jenž se dostal ke kotouči a dovezl ho až do branky. Bez asistence.
  49:38 Mark STONE - 3:4
   
  49:38
  Vegas právě vstřelilo branku!
  Rozhodně konec zápasu není! MARK STONE se napřáhl z okraje pravého kruhu a vypálil do pravého horního růžku! Gustavssonovi se nepovedlo letící puk zachytit. Asistence: Chandler Stephenson, Zach Whitecloud.
  47:29 Matthew BOLDY - 2:4
   
  47:29
  Minnesota právě vstřelila branku!
  A tohle je pro Vegas problém! MATT BOLDY zvyšuje vedení Minnesoty na 4:2, když se mu povedlo z pravé strany z nulového úhlu poslat oblouček do ramene Hilla, od něhož se puk odráží do sítě. Asistence: Ryan Hartman, Brock Faber.
  46:28 Marco ROSSI - 2:3
   
  46:28
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Boldyho střelu sice Hill dokázal vyrazit, ale kde měl puk vůbec netušil. Před brankovištěm vznikla rychlá skrumáž a MARCO ROSSI dorazil kotouč do sítě. Asistence: Matt Boldy, Brock Faber.
  17:45 Michael AMADIO - 2:2
   
  17:45
  Vegas právě vstřelilo branku!
  Domácí využívají přesilovou hru! MICHAEL AMADIO vystřelil z okraje pravého kruhu a Gustavsson nic neviděl kvůli cloně soupeře. Do rozkleku šel pozdě a Amadiova střela mu šla přímo mezi betony. Asistence: Alex Pietrangelo, Brendan Brisson.
  12:09 Joel Eriksson Ek - 1:2
   
  12:09
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Minnesota využila znovu přesilovku! Matt Boldy výborně přihrál před brankoviště JOELOVI ERIKSSONOVI EKOVI, který protečoval za záda Adina Hilla. Tohle si hráči Vegas za rámeček nedají, tři rychlá vyloučení je stála dva góly. Asistence: Matt Boldy, Kirill Kaprizov.
  10:48 Mats ZUCCARELLO - 1:1
   
  10:48
  Minnesota právě vstřelila branku!
  To už se nedalo ubránit. Minnesota zmenšila manévrovací prostor na několik metrů a vykombinovala přihrávku na pravou stranu k MATSOVI ZUCCARELLOVI, kterého nezastavil ani skok Hilla brankovištěm. Asistence: Kirill Kaprizov, Ryan Hartman.
  00:22 Jonathan MARCHESSAULT - 1:0
   
  00:22
  Vegas právě vstřelilo branku!
  Hodně rychlý úder domácích! JONATHAN MARCHESSAULT chtěl z pravé strany dostat puk do brankoviště, bránící protihráč jej však tečoval a obloučkem poslal puk za záda Gustavssona, který netušil, kam puk letí. Asistence: Nicolas Roy, Alex Pietrangelo.

  Michaela Koláriková

  Góly a asistencie: 1. Marchessault (N. Roy, Pietrangelo), 18. Amadio (Pietrangelo, Brisson), 50. Stone (Stephenson, Whitecloud) – 11. Zuccarello (Kaprizov, Hartman), 13. Eriksson Ek (Boldy, Kaprizov), 47. Rossi (Boldy, Faber), 48. Boldy (Hartman, Faber), 60. Eriksson Ek


  Vegas Golden Knights: Hill (Patera) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Miromanov, Hague, Whitecloud – Marchessault, N. Roy, Barbašev – Stone (C), Stephenson, Rempal – Amadio, W. Karlsson (A), Brisson – Kolesar, Howden, Röndbjerg.
  Tréner: Bruce Cassidy

  Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Faber, Brodin (A), Bogosian, Mermis, Merrill – Kaprizov (A), Eriksson Ek (A), Boldy – M. Johansson, Rossi, Zuccarello – Duhaime, Hartman, F. Gaudreau – Lucchini, Dewar, Lettieri.
  Tréner: John Hynes

  Rozhodca: Luxmore, Pollock – Suchánek, Knorr

  Diváci: 18207