Frýdek-M. – Prostějov 5:1 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 2:0 (kon.)
Znojmo – Třebíč 5:0 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kolín 3:5 (kon.)
koniec
HC Baník Sokolov
3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
SC Marimex Kolín
cz Pondelok 12.02.2024, 18:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance Liga (CZ) • 46. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  57:28 Jan MLČÁK - 3:5
   
  57:28
  Baník právě vstřelil branku!
  A nakonec ještě ke korigování skóre dojde. JAN MLČÁK poslal puk na branku a jeho čistá střela nakonec skončila za zády Soukupa. Asistence: David Novotný a Adam Rulík.
  48:53 Stanislav VRHEL - 2:5
   
  48:53
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Sokolov nechal nyní velkou díru v obraně. U mantinelu za modrou čarou si Lang poradil se soupeřem a přesnou přihrávkou našel osamoceného STANISLAVA VRHELA, který s největší pravděpodobností pojistil vítezství Kolína v dnešním zápase. Asistence: Kryštof Lang a Jan Hampl.
  43:07 Martin ŠTOHANZL - 2:4
   
  43:07
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Velmi špatný vstup Sokolova do závěrečné části. MARTIN ŠTOHANZL se hned v prvním zápase po velmi dlouhé době dokázal prosadit, kdy jej výborně našel Matěj Chalupa. Asistence: Matěj Chalupa.
  41:53 Kryštof OUŘADA - 2:3
   
  41:53
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Naar poslal puk na branku, kdy Hamalčík jen vyrazil a poté obrana nedokázala pokrýt KRYŠTOFA OUŘADU, který podruhé v dnešním zápase překonal Hamalčíka a Kolín otočil vývoj utkání na svou stranu. Asistence: Jakub Naar a Vojtěch Síla.
  32:27 Kryštof LANG - 2:2
   
  32:27
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Kolín využívá i druhou přesilovku. Hamalčík vyrazil střelu Muchy a vznikl závar před brankou, kdy se nejlépe zorientoval KRYŠTOF LANG a ten dostává puk za záda sokolovského brankáře. Asistence: Miroslav Mucha a Zdeněk Král.
  27:36 Kryštof OUŘADA - 2:1
   
  27:36
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Po závaru se k odraženému puku dostal KRYŠTOF OUŘADA. Hamalčík byl v leže na brankovišti a nedokázal již zasáhnout proti jeho dorážce. Kolín nakonec využívá svou první přesilovou hru. Asistence: Matěj Chalupa a Stanislav Vrhel.
  20:35 Tomáš VRACOVSKÝ - 2:0
   
  20:35
  Baník právě vstřelil branku!
  Sokolov má dobrý vstup i v začátku druhé třetiny. Autorem branky je TOMÁŠ VRACOVSKÝ, který držel dlouho puk v útočném pásmu, u modré čáry se bravurně zbavil Chalupy a následně dostal dost prostoru a přesnou ranou navýšil skóre pro svůj tým. Pro Vracovského jde o šestnáctou branku v této sezóně. Asistence: Jaromír Kverka a Martin Rohan.
  04:39 Jan BERNOVSKÝ - 1:0
   
  04:39
  Baník právě vstřelil branku!
  Špatná rozehrávka Kolína, kdy se k puku dostal Přikryl a ten přihrál na najíždějícího JANA BERNOVSKÉHO, který přesnou ranou otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Roman Přikryl.

  Adam Dořák

  Góly a asistencie: 5. Bernovský (Přikryl), 21. Vracovský (Kverka, M. Rohan), 58. Mlčák (D. Novotný, Rulík) – 28. Ouřada (Chalupa, Vrhel), 33. K. Lang (Mucha, Z. Král), 42. Ouřada (Naar, Síla), 44. Štohanzl (Chalupa), 49. Vrhel (K. Lang, Hampl)


  HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – M. Rohan (A), Tureček, Rulík, Weinhold, Mlčák, Niko, Bulka – Vracovský, Kverka (A), Tomeček – Bernovský, Přikryl, Kružík – Osmík, Vrdlovec, Křemen – D. Novotný, T. Rohan (C), Šlechta.
  Tréner: T. Mariška

  SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Hampl, Š. Němec, Sýkora, Kolmann (C), Piegl, Naar – Vrhel, Chalupa, Mucha – J. Kloz, Z. Král (A), Síla – P. Moravec, Ouřada, D. Šedivý – Skořepa (A), K. Lang, Pajer – Štohanzl.
  Tréner: J. Šťastný

  Rozhodca: R. Wagner, K. Zavřel – Š. Belko, O. Kokrment

  Diváci: 638