Frýdek-M. – Prostějov 5:1 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 2:0 (kon.)
Znojmo – Třebíč 5:0 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kolín 3:5 (kon.)
koniec
HC Zubr Přerov
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
cz Pondelok 12.02.2024, 17:30Chance Liga (CZ) • 46. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  45:46 Antonín PECHANEC - 3:0
   
  45:46
  Přerov právě vstřelil branku!
  Aktivní napadání u mantinelu ve třech hráčích se ale Porubě stává osudným! V pásmu totiž zůstalo až příliš mnoho pásma pro ANTONÍNA PECHANCE, kterého pasem od modré našel Černý. Domácí forvard měl před Bláhou doslova moře času, nevymýšlel ale žádné složitosti a hostujícího brankáře překonal mezi betony! Asistence: Robert Černý.
  12:12 Lukáš CHLUDIL - 2:0
   
  12:12
  Přerov právě vstřelil branku!
  Dlouhá pasáž bez přerušení končí druhou přerovskou brankou! Ani jednomu z týmů se nedařilo získat klid na hokejkách v útočném pásmu, Zubři to však dokázali. Hosté se dostali pod tlak a za brankou si skvěle počínal Nemec, který svým pohybem zmátl obránce a předložil puk před branku LUKÁŠI CHLUDILOVI. Ten si opět velmi dobře našel svůj prostor, uvolnil se v mezikruží a ranou z první k tyči nenechal Bláhu zakročit! Asistence: Richard Nemec, Tomáš Kudělka.
  02:58 Jiří KRISL - 1:0
   
  02:58
  Přerov právě vstřelil branku!
  Jsou to ovšem domácí, kdo po třech minutách zápasu otevírá skóre! Díky vyhranému vhazování ve vlastním pásmu se dopředu mohl vydat Chludil, který dobře přečetl roztaženou obranu Poruby a předložil puk do jízdy JIŘÍMU KRISLOVI, který dobrusloval z druhé vlny. Ten využil velké rychlosti a přesnou střelou zápěstím prostřelil Bláhu! Asistence: Lukáš Chludil, Tomáš Pospíšil.

  Daniel Doležal

  Góly a asistencie: 3. Krisl (Chludil, Pospíšil), 13. Chludil (Nemec, Kudělka), 46. Pechanec (R. Černý)


  HC Zubr Přerov: Postava (Schnattinger) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Zeleňák, Krisl (C), Cubo, F. Němec – Březina, Pechanec, Mácha – Chludil, Nemec, Pospíšil – Ministr, Pšurný, Indrák – Goiš, Zembol, Dobša.
  Tréner: M. Mikeska

  HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, A. Sedlák, Klimíček, Voráček, Gutwald, Lemcke, J. Stehlík – Tvrdoň, Střondala (A), P. Mrázek – Berisha, Honejsek, Razgals – Gřeš, Vachovec (A), Klímek – Lednický, Christov, Krenželok (C).
  Tréner: J. Režnar

  Rozhodca: Kostourek, Šudoma – Roischel, Hájková