Michalovce – Slavia 30:20 (kon.) | Kynžvart – Poruba 32:24 (kon.)
32:24 (16:12)
DHC Sokol Poruba
cz Streda 17.01.2024, 18:00 • SH Cheb • MOL liga žien • 14. kolo

Házená Kynžvart – DHC Sokol Poruba 32:24 (16:12)
    Nejvíce branek: Kapusniaková 5, Dvořáková 4, Hejkalová 4 – Hiraldová 6/3, Dybalová 5, Ka. Rajová 5. Rozhodčí: Martin Pražák – Jakub Šulc. Sedmimetrové hody: 1/0 – 7/6. Vyloučení: 3:0. Diváci: 100. (19:30:15)

Zápas je u konce. Kynžvart si v druhém poločase pohlídal výsledek a nakonec vyhrál vysoko. Začal hrát mnohem lépe do obrany, dostával se ještě do více rychlých brejků, ale skóroval i z klasických šancí. Zajímavostí je, že oba týmy vstřelily v prvním poločase stejně branek, jako v tom druhém.

Konec zápasu. (32:24)
    60
    Tereza Dybalová na druhé straně dostala míč, vyskočila si, prodrala se přes obranu a v pádu vmetla míč do branky. (32:24)
    59
    Natália Némethová bleskurychle odpověděla. Hráčky Poruby se sice stihly vrátit, ale nestihly už bránit. (32:23)
    59
    Tereza Dybalová dostala dobrou přihrávku, ta upravila skóre na rozdíl osmi branek. (31:23)
    58
    Sheila Hiraldová zase perfektně zpracovala sedmičku. Míč na druhý nápřah poslala do pravého vinglu. (31:22)
    57
    Adéla Srpová se prosadila přes celé hřiště obloukem do odkryté branky! Gólmanka Kynžvartu tak má na kontě taky jednu trefu! (31:21)
    54
    Sedm minut to Porubě trvalo, než se znovu prosadila. Sheila Hiraldová snížila na devítibrankový rozdíl svou dnešní pátou trefou. (30:21)

53
    Jaroslav Hudeček si vyžádal třetí oddechový čas pro Porubu. (30:20)
    53
    Barbora Tesařová má na kontě třetí gól. Navíc Lázně vedou už o rovných deset branek. (30:20)
    52
    Kristýna Königová se z levého křídla prosadila parádní technickou střelou. Vyskočila, míči dala rotaci a o zem ho odrazila do branky Poruby. (29:20)
    50
    Kynžvart stále odskakuje, Annamaria Patrnčiáková byla další hráčkou v samostatném úniku. Taktéž běžela po pravé straně. Doběhla až k brance a jednoduše překonala brankářku. (28:20)
    49
    Natália Némethová se prosadila ze samostatného brejku po pravé straně. Zakončila docela z dálky, míč poslal do pravé dolní části branky. (27:20)
    48
    Veronika Dvořáková se zbavila soupeřky na brankoviště a zleva vmetla míč nad brankářku Poruby. (26:20)
    47
    Karolína Rajová náramně proběhla zleva středem, osamostatnila se a vmetla míč pod víko. (25:20)
    47
    Sheila Hiraldová ze sedmimetrového hodu znovu vyzrála na Sabrinu Novotnou. Tentokrát pálil hned z prvního nápřahu. Míč poslala odrazem o zem do levé horní části branky. (25:19)
    46
    Veronika Dvořáková skóruje po timeoutu soupeře. Dnes je to již její třetí gól. (25:18)