Šprint žien 7,5 km, Lenzerheide | Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA) (kon.) |
Zjazd mužov, Val Gardena | Vítěz: Bryce Bennett (USA) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Šprint žien 7,5 km, Lenzerheide
Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA)
Jan Vojkůvka
...
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 346 b
- 2. Lisa Vittozziová (ITA) 309 b
- 3. Elvira Öbergová (SWE) 273 b
- 4. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 256 b
- 5. Lou Jeanmonnotová (FRA) 251 b
- 6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 247 b
- 7. Vanessa Voigtová (GER) 241 b
- 8. Franziska Preussová (GER) 236 b
- 9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 230 b
- 10. Julia Simonová (FRA) 202 b
- 21. Tereza Voborníková (CZE) 98 b
- 26. Jessica Jislová (CZE) 78 b
- 33. Markéta Davidová (CZE) 56 b
- 43. Lucie Charvátová (CZE) 42 b
...
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 205 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 167 b
- 3. Elvira Öbergová (SWE) 150 b
- 4. Lisa Vittozziová (ITA) 137 b
- 5. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 136 b
- 6. Lou Jeanmonnotová (FRA) 116 b
- 7. Julia Simonová (FRA) 111 b
- 8. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 98 b
- 9. Vanessa Voigtová (GER) 92 b
- 10. Juni Arnekleivová (NOR) 91 b
- 17. Tereza Voborníková (CZE) 57 b
- 29. Jessica Jislová (CZE) 35 b
- 37. Markéta Davidová (CZE) 27 b
- 42. Lucie Charvátová (CZE) 20 b
...
- 1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 22:13,0 (0)
- 2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +12,2 (0)
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) +17,2 (0)
- 4. Julia Simonová (FRA) +39,7 (1)
- 5. Elvira Öbergová (SWE) +52,0 (1)
- 6. Marit Ishol Skoganová (NOR) +55,7 (0)
- 7. Franziska Preussová (GER) +59,5 (0)
- 8. Deedra Irwinová (USA) +1:12,6 (0)
- 9. Tereza Voborníková (CZE) +1:23,1 (0)
- 10. Juni Arnekleivová (NOR) +1:26,1 (1)
- 11. Tuuli Tomingasová (EST) +1:27,2 (1)
- 12. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:29,1 (1)
- 13. Linn Perssonová (SWE) +1:30,0 (1)
- 14. Anamarija Lampičová (SLO) +1:31,0 (4)
- 15. Mona Brorssonová (SWE) +1:37,3 (2)
- 16. Anastasija Merkušynová (UKR) +1:42,6 (0)
- 17. Irina Petrenková (UKR) +1:43,2 (1)
- 18. Markéta Davidová (CZE) +1:44,7 (2)
- 19. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:45,8 (3)
- 20. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:49,0 (1)
- 21. Vanessa Voigtová (GER) +1:56,4 (1)
- 22. Sophie Chauveauová (FRA) +2:01,0 (2)
- 23. Karoline Erdalová (NOR) +2:01,2 (1)
- 24. Julija Džimová (UKR) +2:04,2 (1)
- 25. Tamara Steinerová (AUT) +2:05,4 (0)
- 26. Anna Magnussonová (SWE) +2:05,9 (0)
- 27. Khrystyna Dmytrenková (UKR) +2:07,3 (0)
- 28. Suvi Minkkinenová (FIN) +2:08,9 (0)
- 29. Hanna Öbergová (SWE) +2:14,4 (2)
- 30. Amy Basergaová (SUI) +2:17,9 (1)
- 31. Lea Meierová (SUI) +2:19,3 (0)
- 32. Dorothea Wiererová (ITA) +2:22,4 (2)
- 33. Lucie Charvátová (CZE) +2:28,7 (3)
- 34. Aita Gasparinová (SUI) +2:32,0 (2)
- 35. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:32,8 (2)
- 36. Rebecca Passlerová (ITA) +2:33,2 (2)
- 37. Jessica Jislová (CZE) +2:35,2 (3)
- 38. Selina Grotianová (GER) +2:39,4 (1)
- 39. Darja Virolajněnová (FIN) +2:41,3 (2)
- 40. Noora Kaisa Keränenová (FIN) +2:43,8 (1)
- 41. Ema Kapustová (SVK) +2:47,9 (0)
- 76. Tereza Vinklárková (CZE) +4:48,3 (3)
...
- 1. Samuela Comolová (ITA)
- 2. Selina Grotianová (GER)
- 3. Sara Anderssonová (SWE)
- 4. Lena Häckiová-Grossová (SUI)
- 5. Anastasija Merkušynová (UKR)
- 6. Nadia Moserová (CAN)
- 7. Tamara Steinerová (AUT)
- 8. Lena Repincová (SLO)
- 9. Amy Basergaová (SUI)
- 10. Chloé Chevalierová (FRA)
- 11. Anna Mąková (POL)
- 12. Susan Külmová (EST)
- 13. Khrystyna Dmytrenková (UKR)
- 14. Marit Ishol Skoganová (NOR)
- 15. Lucie Charvátová (CZE)
- 16. Alina Stremousová (MDA)
- 17. Polona Klemenčičová (SLO)
- 18. Franziska Preussová (GER)
- 19. Aita Gasparinová (SUI)
- 20. Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
- 21. Gilonne Guigonnatová (FRA)
- 22. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
- 23. Rebecca Passlerová (ITA)
- 24. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
- 25. Juni Arnekleivová (NOR)
- 26. Markéta Davidová (CZE)
- 27. Janina Hettichová-Walzová (GER)
- 28. Tuuli Tomingasová (EST)
- 29. Lisa Vittozziová (ITA)
- 30. Jessica Jislová (CZE)
- 31. Joanna Jakielová (POL)
- 32. Hanna Öbergová (SWE)
- 33. Anna Gandlerová (AUT)
- 34. Lotte Lieová (BEL)
- 35. Vanessa Voigtová (GER)
- 36. Julija Džimová (UKR)
- 37. Mona Brorssonová (SWE)
- 38. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
- 39. Anastasia Tolmačevová (ROU)
- 40. Julia Simonová (FRA)
- 41. Suvi Minkkinenová (FIN)
- 42. Dorothea Wiererová (ITA)
- 43. Elvira Öbergová (SWE)
- 44. Deedra Irwinová (USA)
- 45. Sophia Schneiderová (GER)
- 46. Polina Jegorovová (KAZ)
- 47. Alla Ghilenková (MDA)
- 48. Tereza Voborníková (CZE)
- 49. Lidiia Zhurauskaiteová (LTU)
- 50. Irina Petrenková (UKR)
- 51. Jackie Garsová (USA)
- 52. Anna Juppeová (AUT)
- 53. Grace Castonguayová (USA)
- 54. Natalia Sidorowiczová (POL)
- 55. Un-čong Ko (KOR)
- 56. Darja Virolajněnová (FIN)
- 57. Regina Ermitsová (EST)
- 58. Linn Perssonová (SWE)
- 59. Sonja Leinamová (FIN)
- 60. Sophie Chauveauová (FRA)
- 61. Ema Kapustová (SVK)
- 62. Anamarija Lampičová (SLO)
- 63. Elena Chirkovová (ROU)
- 64. Anna Magnussonová (SWE)
- 65. Lea Meierová (SUI)
- 66. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
- 67. Lora Hristovová (BUL)
- 68. Beatrice Trabucchiová (ITA)
- 69. Natalja Kočerginová (LTU)
- 70. Darcie Mortonová (AUS)
- 71. Valentina Dimitrovová (BUL)
- 72. Sandra Bulinová (LAT)
- 73. Johanna Puffová (GER)
- 74. Noora Kaisa Keränenová (FIN)
- 75. Judita Traubaiteová (LTU)
- 76. Kristina Oberthalerová (AUT)
- 77. Arina Krjukovová (KAZ)
- 78. Živa Klemenčičová (SLO)
- 79. Aljona Makarovová (MDA)
- 80. Kelsey Joan Dickinsonová (USA)
- 81. Andreea Mezdreaová (ROU)
- 82. Anna Kryvonosová (UKR)
- 83. Daniela Kadevová (BUL)
- 84. Annija Keita Sabuleová (LAT)
- 85. Tereza Vinklárková (CZE)
- 86. Daria Gembická (POL)
- 87. Karoline Erdalová (NOR)
- 88. Hanna-Brita Kaasiková (EST)
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 346 b
2. Lisa Vittozziová (ITA) 309 b
3. Elvira Öbergová (SWE) 273 b
4. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 256 b
5. Lou Jeanmonnotová (FRA) 251 b
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 247 b
7. Vanessa Voigtová (GER) 241 b
8. Franziska Preussová (GER) 236 b
9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 230 b
10. Julia Simonová (FRA) 202 b
21. Tereza Voborníková (CZE) 98 b
26. Jessica Jislová (CZE) 78 b
33. Markéta Davidová (CZE) 56 b
43. Lucie Charvátová (CZE) 42 b (15:34:26)
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 205 b
2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 167 b
3. Elvira Öbergová (SWE) 150 b
4. Lisa Vittozziová (ITA) 137 b
5. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 136 b
6. Lou Jeanmonnotová (FRA) 116 b
7. Julia Simonová (FRA) 111 b
8. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 98 b
9. Vanessa Voigtová (GER) 92 b
10. Juni Arnekleivová (NOR) 91 b
17. Tereza Voborníková (CZE) 57 b
29. Jessica Jislová (CZE) 35 b
37. Markéta Davidová (CZE) 27 b
42. Lucie Charvátová (CZE) 20 b
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 22:13,0 (0)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +12,2 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +17,2 (0)
4. Julia Simonová (FRA) +39,7 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +52,0 (1)
6. Marit Ishol Skoganová (NOR) +55,7 (0)
7. Franziska Preussová (GER) +59,5 (0)
8. Deedra Irwinová (USA) +1:12,6 (0)
9. Tereza Voborníková (CZE) +1:23,1 (0)
10. Juni Arnekleivová (NOR) +1:26,1 (1)
11. Tuuli Tomingasová (EST) +1:27,2 (1)
12. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:29,1 (1)
13. Linn Perssonová (SWE) +1:30,0 (1)
14. Anamarija Lampičová (SLO) +1:31,0 (4)
15. Mona Brorssonová (SWE) +1:37,3 (2)
16. Anastasija Merkušynová (UKR) +1:42,6 (0)
17. Irina Petrenková (UKR) +1:43,2 (1)
18. Markéta Davidová (CZE) +1:44,7 (2)
19. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:45,8 (3)
20. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:49,0 (1)
21. Vanessa Voigtová (GER) +1:56,4 (1)
22. Sophie Chauveauová (FRA) +2:01,0 (2)
23. Karoline Erdalová (NOR) +2:01,2 (1)
24. Julija Džimová (UKR) +2:04,2 (1)
25. Tamara Steinerová (AUT) +2:05,4 (0)
26. Anna Magnussonová (SWE) +2:05,9 (0)
27. Khrystyna Dmytrenková (UKR) +2:07,3 (0)
28. Suvi Minkkinenová (FIN) +2:08,9 (0)
29. Hanna Öbergová (SWE) +2:14,4 (2)
30. Amy Basergaová (SUI) +2:17,9 (1)
31. Lea Meierová (SUI) +2:19,3 (0)
32. Dorothea Wiererová (ITA) +2:22,4 (2)
33. Lucie Charvátová (CZE) +2:28,7 (3)
34. Aita Gasparinová (SUI) +2:32,0 (2)
35. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:32,8 (2)
36. Rebecca Passlerová (ITA) +2:33,2 (2)
37. Jessica Jislová (CZE) +2:35,2 (3)
38. Selina Grotianová (GER) +2:39,4 (1)
39. Darja Virolajněnová (FIN) +2:41,3 (2)
40. Noora Kaisa Keränenová (FIN) +2:43,8 (1)
41. Ema Kapustová (SVK) +2:47,9 (0)
76. Tereza Vinklárková (CZE) +4:48,3 (3)
Skvělý závod má za sebou Tereza Voborníková, která na střelnici nechybovala ani jednou a vybojovala deváté místo! Jedná se o třetí umístění v top 10 v kariéře a třetí nejlepší výsledek Voborníkové v individuálních závodech.
Markéta Davidová spáchala na střelnici dvě chybičky a jen zásluhou solidního běhu se dostala alespoň na 18. místě. Dál ale pokračuje v nepříliš dobrých střeleckých výkonech, což ji nesmírně sráží.
Po třech chybách na střelnici udělaly Lucie Charvátová, která skončila na 33. místě, Jessica Jislová, které náleží 37. příčka, a Tereza Vinklárková. Ta se nedostala do víkendové stíhačky, když obsadila až 76. místo.
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 22:13,0 (0)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +12,2 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +17,2 (0)
4. Julia Simonová (FRA) +39,7 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +52,0 (1)
6. Marit Ishol Skoganová (NOR) +55,7 (0)
7. Franziska Preussová (GER) +59,5 (0)
8. Deedra Irwinová (USA) +1:12,6 (0)
9. Tereza Voborníková (CZE) +1:23,1 (0)
10. Juni Arnekleivová (NOR) +1:26,1 (1)
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
3. Lisa Vittozziová (ITA)
4. Julia Simonová (FRA)
5. Marit Ishol Skoganová (NOR)