Jablonec – Teplice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:3 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:3 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
cz Streda 06.12.2023, 17:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • Česká FORTUNA:LIGA • 6. kolo

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (19:14:38)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 14:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:16.

Je konec a Plzeň získává důležité tři body za výhru 3:1. Domácím nevyšel vstup do druhého poločasu a od 51. minuty, kdy se podruhé v utkání trefil Šulc, opět prohrávali. Šance na vyrovnání však Mladá Boleslav měla, v té největší Kušeje vychytal famózní Staněk. Viktoria ale svůj hubený náskok uhájila a v páté minutě nastavení ještě pečetil její výhru Hranáč.

90+6

90+5
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí vložili všechny síly do útoku a tento risk se jim nevyplatil! Trmal se opět vydal na rohový kop, nicméně z toho nic nevzniklo a naopak hosté se pak vydali do brejku, který zakončil střelou do prázdné brány ROBIN HRANÁČ.

90+4
    Konec utkání se blíží a s nadějemi domácího celku to nevypadá dobře.

90+3
    Mladá Boleslav měla další roh, na který se vydal i Matouš Trmal. Centr Ladry však na přední tyči odhlavičkoval Kliment.

90+2
    Ladrův nákop skončil u Dweha, jenž hlavou poslal balon k Staňkovi.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Kalvach zůstává po zákroku Kostky ležet na trávníku. Dokonce si vyžádal i ošetření.

89
    Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Dominik Kostka).

89
    Domácím se pomalu krátí čas a zatím se nemohou dostat k závěrečnému tlaku.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jan Sýkora.

87
    Do ochozů Lokotrans Arény si našlo cestu 1121 diváků.

86
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Benson Sakala, přichází David Šimek.

85
    S dalším centrem z levého křídla si poradil Staněk, jenž si ze vzduchu stáhl nabídku Kušeje.

84
    Do šestnáctky Plzně létal jeden centr za druhým, ale u všech balonu byli první hosté.