Neapol – Union Berlín 1:1 (kon.) | Sociedad – Benfica 3:1 (kon.) | Arsenal – Sevilla 2:0 (kon.)
Bayern – Galatasaray 2:1 (kon.) | Kodaň – Manchester United 4:3 (kon.) | Eindhoven – Lens 1:0 (kon.)
Real Madrid – Braga 3:0 (kon.) | Salzburg – Inter 0:1 (kon.)
Arsenal FC
2:0 (1:0)
FC Sevilla
Streda 08.11.2023, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Liga majstrov • 4 • Skupina B

Držanie lopty: 60 % : 40 %.
    Strely na bránku: 3:1. Strely mimo: 7:0. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:15. (23:00:59)

Arsenal strelil jeden gól aj v druhom polčase a po triumfe 2:0 je ďalej v čele skupiny. S deviatimi bodmi má dobrú východiskovú pozíciu do záverečných dvoch zápasov. Mikela Artetu môže tešiť výsledok, ale rozhodne nie zranenie Bukaya Saku. Sevilla sa dnes ukázala vo veľmi nudnom štýle, bez akéhokoľvek nápadu. Španielsky klub bude mať čo robiť, aby sa vôbec prebojoval z tretej pozície do Európskej ligy.

To je z mojej strany na dnes všetko. Ďakujem vám za pozornosť.

90+7

Mariano Díaz sa v posledných sekundách postaral o prvý a posledný pokus na bránu! Raya jeho projektil skrotil v rukaviciach a píska sa koniec.

90+5
    Hlavný rozhodca sa preveril, či Vieira nezahral vo vlastnom vápne rukou, no napokon na to stačilo len debata s asistentom. Sám sa na situáciu pozrieť nemusel.

90+4
    Nič také sa nestalo, Magalhães odpálil loptu za postrannú čiaru.

90+4
    Díaz si prevzal loptu za obranou súpera. Kiwior bol posledný, kto sa dotkol lopty a uvidíme prvý roh Sevilly. Bude z toho aj prvé zakončenie?

90+3
    Vieira chcel vymyslieť prienikovú prihrávku na Kaia Havertza. Nemecký legionár v službách Arsenalu sa ale týmto spracovaním lopty nemôže chváliť.

90+1
    Domáce tribúny sa už vyprázdňujú. Zápas je rozhodnutý a posledné minúty sa už len dohrávajú.

90
    Striedanie v tíme Arsenal FC:
    z ihriska odchádza Jorginho, prichádza Muhammad Alnaní.

90
    Kvôli zraneniam, striedaniam a ďalším prerušeniam bude pridaných šesť minút.

89
    Rakitić to zase skúšal na Ocamposa, ale jeho prihrávky sú dnes absolútne nepresné. Hra Sevilly je dnes veľkým sklamaním.

88
    S loptou hrá posledné minúty Sevilla, ale ďaleko od súperovej brány, čo domácim maximálne vyhovuje.