Nottingham – Aston Villa 2:0 (kon.) | Luton – Liverpool 1:1 (kon.)
Luton Town
1:1 (0:0)
Liverpool FC
Nedeľa 05.11.2023, 17:30 • Kenilworth Road, Luton • Anglická Premier League • 11. kolo

Viac sa už v tomto zápase nestane. Domáci Luton siahal v závere na všetky tri body, ale na gól Chonga z 81. minúty dokázal odpovedať Luis Diaz v piatej nadstavenej minúte. (19:30:19)

90+10

90+7
    Už sa zdalo, že sa do veľkej možnosti dostane Salah, ale tomu nevyšlo spracovanie, takže odkop od brány Kaminskiho.

90+5
    Liverpool dal gól!
    The Reds sa predsa len dočkali. Fantastický center Elliota našiel LUISA DIAZA a ten po výskoku dokázal usmerniť loptu do siete a vyrovnať tento skvelý zápas na 1:1.

90+3
    Ďalší roh a domáci Luton dokáže perfektne naťahovať čas, čo je pre Liverpool obrovským problémom.

90+2
    Fantastická práca Adebaya, ktorý si poradil s van Dijkom a po odraze od holandského obrancu nasleduje rohový kop Lutonu.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte osem nadstavených minút, čo je poriadna porcia.

89
    Tsimikas tentokrát s útočným faulom a lopta patrí domácemu Lutonu, ktorý je blízko obrovskému úspechu.

88
    The Reds však už naozaj neostáva veľa času a keď chcú zverenci Kloppa bodovať, tak by mali okažite vstreliť vyrovnávajúci gól.

87
    Veľa nechýbalo a mohlo byť vyrovnané. Hlavička Konatého však minula žrď Kaminskiho brány o pár centimetrov.

86
    Kaboré v súboji proti Tsimikasovi úspešnejší, ale napriek tejto snahe budeme svedkami rohového kopu Liverpoolu.

85
    Chong fauloval Diaza a lopta ostáva v moci hosťujúcich hráčov.

84
    Striedanie v tíme Liverpool FC:
    z ihriska odchádza Ryan Gravenberch, prichádza Luis Díaz.

81
    Tím Luton Town práve strelil gól!
    Fantastická kontra domácich a na Kenilworth Road budeme zrejme svedkami obrovského prekvapenia! Autorom presného zásahu je TAHITH CHONG, ktorý ťažil zo skvelej práce a následnej prihrávky od Kaboreho – 1:0.

80
    Striedanie v tíme Luton Town:
    z ihriska odchádza Chiedozie Ogbene, prichádza Jacob Brown.

79
    Gravenberch pálil z dvadsiatich metrov, ale Kaminski dnes patrí medzi hlavne hviezdy svojho celku – rohový kop The Reds.

78
    Liverpool krátkymi prihrávkami kontroluje dianie na ihrisku a čaká na vhodný moment pre ďalšie ohrozenie brány.

77
    Po rozohraní rohového kopu sa dostali do protiútoku hráči Liverpoolu, ale opäť bez gólového efektu.