Humenné – Dolný Kubín 5:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Petržalka 0:2 (kon.) | Trebišov – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
Prešov – Púchov 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Považská Bystrica 2:0 (kon.) | Žilina B – Šamorín 1:0 (kon.)
Slavoj Trebišov
2:0 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 07.10.2023, 15:00 • SLAVOJ Trebišov • MONACObet liga • 11. kolo

Trebišov víťazí nad Liptovským Mikulášom po dobrom výkone 2:0. V prvom polčase sa presadil Begala a v druhom Buhaj. Domáci hrali od 41. minúty oslabení, keď dve žlté karty dostal Bechardas a poputoval predčasne pod sprchy. Na trávniku to ale až tak nevyzeralo, že hrajú o hráča menej, dobre bránili a Liptákov v podstate k ničomu nepustili. Zo zápasu je to všetko. Ďakujem za pozornosť. (16:54:25)

90+4

90+3
    Vajs vyboxoval prudký center.

90+3
    Smieško bol jednoznačne držaný Gerátom. Nasleduje priamy kop.

90+2
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov:
    z ihriska odchádza Begala, prichádza Smieško.

90+1
    Nastavujú sa ešte tri minúty v druhom polčase.

90
    Novák bol faulovaný, lopta teda pre domácich.

89
    Liptákom už neostáva veľa času na zdramatizovanie zápasu.

87
    z ihriska odchádza Druga, prichádza Lafawx.

86
    Dlhý pas na vzdialenejšiu žrď pre Lauru, ten bol ale dobre bránený.

85
    Voškova prihrávka nepresná, o protiútok sa ihneď snažili domáci, ale nevyšlo im to.

83
    Ervín Matta odhlavičkoval center z rohového kopu.

82
    z ihriska odchádza Tatar, prichádza Vaľovčin.

Dnešné stretnutie sleduje 220 divákov.

80
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
    z ihriska odchádza Diviš, prichádza Lehotský.

80
    Hráči Tatrana vystrkujú rožky, v posledných minútach držia loptu vo svojej moci.