Antverpy – Doneck 2:3 (kon.) | Atlético Madrid – Feyenoord 3:2 (kon.) | Celtic – Lazio 1:2 (kon.)
CZ Belehrad – YB Bern 2:2 (kon.) | Dortmund – AC Miláno 0:0 (kon.) | Porto – Barcelona 0:1 (kon.)
Newcastle – Paríž 4:1 (kon.) | Lipsko – Manchester City 1:3 (kon.)
Celtic Glasgow
1:2 (1:1)
Lazio Rím
cz Streda 04.10.2023, 21:00 • Celtic Park, Glasgow • Liga majstrov • Skupina E

To je pro dnešek úplně vše! Přeji vám dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:01:19)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 10:14.

Zápas 2.kola základní skupiny Ligy mistrů skupiny E mezi Celticem a Laziem je u konce! Po šíleném závěru si tři body odváží římský celek. Cesta nebyla snadná, jelikož se ve 12.minutě prosadil domácí Furuhaši. Lazio se zvedlo a ve 29.minutě po rohu skóroval Vecino. Do druhé půli naskočio ze zabezpečné obrany. Za což bylo potrestráno v 81.minutě, když se trefil Palma, jenže radost mu pokazil VAR. Proto v 96.minutě rozhodl dnešní duel Pedro, který hlavou uklidil do sítě Harta.

90+8

90+7
    Závěrečný nákop Celticu svůj úspěch nenašel, proto zápas bude ukončen.
    90+6. Pedro (LAZ)
    90+6. Pedro RODRÍGUEZ - 1:2

90+6
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Šílený závěr utkání a smutek pro domácí!
    Matteo Guendouzi po přihrávce ze středu hřiště naběhl na pravou stranu vápna. Odsud vyslal nadýchaný centr na hlavu PEDRA RODRÍGUEZE, který přesnou hlavičkou na zadní tyč překonal Harta. Střídající hráč tedy rozhoduje zápas a u hostů vypukává obrovská radost. – 1:2.

90+5
    Luis Palma si nabíhal na dlouhou přihrávku, kterou před čárou nestihl. Vykopávat bude Provedel.

90+4
    Marné nákopy domácích stoperů pacifikuje zadní řada Lazia. Zejména Romagnoli.

90+3
    Za zmaření nadějné akce domácího celku vidí žlutou kartu Matias Vecino.

90+2
    O'Riley vedl balón po pravé straně, když už chtěl centrovat k zemi ho povalil hostující hráč. Faul se nepíská.

90+1
    Matt O'Riley rozehrával volný kop, po kterém ve vápně fauloval domácí hráč.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Ve středu hřiště fauloval Romagnoli. Standartní situace pro domácí.

89
    Domácí se i nadále snaží zvrátit duel na svou stranu. Lazio se ale hodně zatáhlo a Skotové se nemohou dostat k vážné šanci.