Antverpy – Doneck 2:3 (kon.) | Atlético Madrid – Feyenoord 3:2 (kon.) | Celtic – Lazio 1:2 (kon.)
CZ Belehrad – YB Bern 2:2 (kon.) | Dortmund – AC Miláno 0:0 (kon.) | Porto – Barcelona 0:1 (kon.)
Newcastle – Paríž 4:1 (kon.) | Lipsko – Manchester City 1:3 (kon.)
Royal Antverpy
2:3 (2:0)
Šachtar Doneck
Streda 04.10.2023, 18:45 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Liga majstrov • Skupina H

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:7. (20:42:45)

Máme za sebou zápas dvoch rozličných polčasov. Antverpy viedli po prvom polčase 2:0. Hosťom sa však podaril skvelý kúsok a výsledok v druhom polčase otočili. Domáci kapitán Alderweireld nepremenil v nastavenom čase pokutový kop.

90+7

90+7
    Domáci kapitán T. Alderweireld sa postavil k realizácii pokutového kopu a netriafa bránu hostí!

90+6
    Tak pozor! Stepanenko zahral v pokutovom území rukou a následuje penalta domáceho tímu!