Liberec B – Sparta B 1:3 (kon.) | Dolný Kubín – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.) | Al Shabab – Jablonec 1:1 (kon.)
Slovan Liberec B
1:3 (0:1)
AC Sparta Praha B
cz Nedeľa 09.07.2023, 11:00 • Sedmihorky • Prípravný zápas

Přípravný zápas mezi rezervami Liberce a Sparty skončil výhrou Pražanů 3:1. Letenští se v prvním poločase prosadili jednou, po změně stran pak navýšili až na 3:0. V závěrečné desetiminutovce se Slovanu podařilo vsítit alespoň čestný úspěch. Z mé strany je to už vše. Na shledanou! (12:41:43)

90+1

90
    Letenští dohrávají zápas s míčem na svých kopačkách.

89
    Rohový kop Sparty, který vedl k nepovedenému centru. Kope se od brány Liberce.

88
    Hosté ještě v zajímavém rychlém protiútoku, který ale skončil nepřesnou přihrávkou na nabíhajícího hráče do šestnáctky.

87
    Rohový kop Liberce nakrátko. Vzešla z toho střela zpoza šestnáctky, která nebyla přesná.

86
    Do konce utkání schází pět minut. Asi se nedá čekat, že by rozhodčí nastavoval nějaký větší časový úsek.

85
    Také Sparta zahrávala rohový kop. Byla z toho exekuce nakrátko.

84
    Domácí gól povzbudil. Pražané museli ubránit roh i několik dalších centrů do své šestnáctky.
    82. 1:3

82
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    Také Severočeši se nakonec dočkali gólu! Po pěkném pasu za obranu se dostal na levé straně do úniku jeden z hráčů, který obstřelil vybíhajícího gólmana – 1:3.

81
    Centr od rohového praporku si pohlídal brankář Slovanu, který si míč stáhl do rukavic.

79
    Zajímavá akce hostí, která byla vedena po levé straně. Zase tolik nechybělo, aby se někdo z hráčů v šestnáctce dostal do zakončení.

79
    Rohové kopy – 4:6

76
    Sparťané s přibývajícím časem stále jasněji dominují. Zdá se, že mají více natrénováno.
    73. Ondřej NOVOTNÝ - 0:3

73
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Rudí vedou už o tři góly! ONDŘEJ NOVOTNÝ získal míč ve středu hřiště. Doběhl s ním blíže k pokutovému území a chytrým padáčkem překonal brankáře, který stál někde na hraně malého vápna – 0:3.

72
    Zhruba dvacet minut před koncem byla hra opět zahájena.

Martin Augustin

Góly: 82. doplníme – 33. Rus, 51. Novotný, 73. Novotný

Slovan Liberec B:
    AC Sparta Praha B: 1. poločas: Čechal – Hodouš, Ševínský, Večerka, Váňa, Kaštánek, Cissé, Goljan, Rus, Mokrovics, Tesař.

2. poločas: Kolář – Lilling, Stárek, Penxa, Sprinz, Jedlička, Holoubek (65. Hruška), Osmani, Michl, Novotný (70. Boček), Šilhart (65. Šiler).