Schalke – Wolfsburg 0:0 (kon.)
FC Schalke 04
0:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
cz Piatok 10.02.2023, 20:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 20. kolo

Z mé strany je to už pro dnešní zápas všechno, přeji hezký zbytek pátečního večera. (22:32:30)

Fauly: 10:20

Je konec, zápas mezi domácím Schalke a Wolfsburgem branku nepřineslo, skončil 0:0.

V prvním poločase bylo Schalke jasně lepším týmem, ale ze své herní převahy si nedokázalo připravit žádnou zajímavou gólovou šanci. Wolfsburg byl sice směrem dopředu téměř neškodný, ale přesto měl šanci dostat se do vedení. Jenže Maximilian Arnold už v sedmé minutě neproměnil pokutový kop.

Ve druhém poločase se domácí hned dvakrát radovali z gólu, ale pokaždé to bylo předčasné, protože obě branky odvolal VAR kvůli ofsajdu. Nejprve byl tedy gól odejmut Alexi Královi a poté ještě Michaelu Freyovi. Obrovskou šanci na skórování měl v 66. minutě Jenze, ale toho skvěle vychytal Casteels.

90+8

90+7
    Ještě přeci jen přišla jedna střela domácího týmu. Střílel Simon Terodde, ale Casteels předvedl dobrý zákrok.

90+7
    Wolfsburgu se daří kouskovat hru, nyní pokulhává na hřišti Kevin Paredes.

90+5
    Pokud dnešní utkání skončí remízou, ke které vše směřuje, nebude s bodem z tohoto utkání spokojen asi ani jeden z týmů.

90+4
    Rodrigo Zalazar na sebe vzal zodpovědnost za rozehrávku přímého kopu, jeho střela ale o kousek minula branku Wolfsburgu.

90+3
    A další žlutou kartu dostává za faul loktem Josuha Guilavogui.

90+2
    Mattias Svanberg se dopustil hodně nebezpečného nedovoleného zákroku a dostává žlutou kartu.

90+1
    Nastavuje se sedm minut.

90
    Dopředu se tlačil Bote Baku, ale ve snaze dostat se k míči použil nedovoleným způsobem ruce.

88
    Marius Bülter už hrál míč mimo hru, takže autové vhazování budou mít hosté.

87
    Střídání v týmu FC Schalke 04:
    ze hřiště odchází Michael Frey, přichází Simon Terodde.

Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Josuha Guilavogui.

86
    Hra se zase rychle přesunula před branku Wolfsburgu, když domácí zahrávali rohový kop. Hosté ale i tentokrát dokázali Zalazarův centr odvrátit.

85
    Hosté se i v desíti dokázali ubránit a poté sami podnikli protiútok, ale vše zhanilo špatné zpracování Felixe Nmechi.

84
    Mickey van de Ven už je na nohou, ale prozatím zůstává v péči masérů za postranní čarou.

83
    Domácí budou zahrávat rohový kop, ale ještě předtím proběhne ošetření van de Vena, který se nepříjemně zranil.