Cadiz – Girona 2:0 (kon.)
Cadiz CF
2:0 (2:0)
Girona FC
cz Piatok 10.02.2023, 21:00 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španielska LaLiga • 21. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:11. (22:57:46)

Je konec! Cádiz zvládl domácí duel a poráží Gironu 2:0. O úvodní branku se v 7. minutě postaral Gonzalo Escalante. Na jeho zásah se snažila odpovědět Girona, ale recept na pevnou obranu nenašla. Deset minut před přestávkou se navíc trefil Sergio Guardiola. Dvacet minut před koncem mohl duel zdramatizovat Bueno, ale hlavou branku netrefil. Závěr si tak Cádiz bez problémů pohlídal.

90+5

90+3
    Girona sice kombinuje na polovině Cádizu, ale její akce se zatím odehrává daleko od pokutového území.

90+2
    Viktor Cygankov dloubl míč za obranu soupeře, nicméně jeho úmysl nikdo ze spoluhráčů nepochopil.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Anthony Lozano uspěl v souboji na polovině hřiště, jenže následně patičkou nenašel spoluhráče. Domácí ale skvěle zvládají závěrečné minuty.

89
    Rubén Alcaraz poslal přihrávku do pokutového území, ale tam kralovala obrana Girony. Hosté ale potřebují hrát na opačné straně.

88
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Théo Bongonda, přichází Álex Fernández.

87
    ze hřiště odchází Brian Ocampo, přichází Iván Alejo.

86
    Domácí už se nikam neženou a spíše se snaží držet míč na kopačkách. Centr z pravé strany ale nabral opačnou rotaci a skončil v autu.

85
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Fali).

84
    Girona se usadila na polovině soupeře, ale nikdo v červenobílém dresu se v posledních minutách nedostává do zakončení.

83
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Anthony Lozano).

82
    Théo Bongonda si v souboji na polovině Girony pomohl faulem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.

81
    Viktor Cygankov si navedl míč do blízkosti velkého vápna a zakončil pravačkou. Jeho rána ale skončila vysoko nad břevnem.

80
    Arnau Martínez si dal pozor na centr do vápna a hlavou odehrál míč do bezpečí. Cádiz následně získal vhazování u rohového praporku.

79
    Sobrino bojoval o míč na pravé straně, nicméně následný centr zablokoval první soupeř. Girona už ale moc času nemá.

78
    Domácí brankář Jeremías Ledesma poslal nákop za stopery Girony, ale Arnau Martínez se nakonec stačil vrátit a hlavou odehrál míč mimo nebezpečný prostor.