4:5 (1:3, 1:0, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Sobota 21.01.2023, 19:00Livesport Superliga (CZ) • 20. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (21:04:07)

Je konec zápasu. Chodov nakonec zvládl zvítězit a bere všechny body. Domácí zvládli vyhrát jen druhou třetinu, hosté tu první, třetí třetina skončila remízou. Nejlepším hráčem Boleslavi se stal Šebek, u hostů to byl Komárek. Střely ve 3. části: 10:13.

59:10
    Hodík vyhodil míček až na polovinu Boleslavi.

58:10
    Boleslavští chtěli, aby sudí za faul na Tomašíka vylučoval, ale nestalo se.

58:02
    Branka Chodova uznána nebude, padla totiž až po odpískání sudího.

57:35
    Komárek dostal přihrávku až téměř před prázdnou branku Boleslavi, zakončit však nezvládl.

57:02
    Míček už několikrát objel pomyslný kruh kolem branky, zatím ale zakončení nepřišlo.

56:19
    Mladoboleslavští florbalisté to zkoušejí bez brankáře.

55:52
    Bauer musel znovu zasahovat proti dvěma zakončení Chodova.

55:44
    Také Hodík likviduje nájezd v dnešním zápase.

55:44
    Bauer zvládl zneškodnit jasnou gólovku Vávry, vzápětí na druhé straně se nařizuje nájezd!

55:01
    Chodov se musí teď bránit útokům Boleslavi.
    54:11 Marek VÁVRA - 4:5

54:11
    Chodov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK VÁVRA. Asistence: Tom Ondrušek. Vávra se obtočil kolem branky a dokázal procpat míček až do branky.

53:50
    Suchánek vyhodil míček až k mantinelu na druhé straně hřiště. Do konce přesilovky už zbývají poslední vteřiny.

Matěj Šoba

Góly a asistencie: 15. Suchánek (Natov), 40. Punčochář (D. Šebek), 49. Zakonov (D. Šebek), 51. Gruber – 3. J. Bauer (Vávra), 3. Komárek (Vošta), 6. Dufek, 44. Komárek (Sýkora), 55. Vávra (Ondrušek)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Týc) – Suchánek, Zakonov, Gruber, Punčochář, Hemerka – Tomašík, Natov (C), Tokoš, Gašparík, D. Šebek, Sládek, D. Beneš, Pěnička, Korych, Pužman, Chroust, J. Bína, Zoufalý.
    Tréner: Petr Novotný

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Lupoměch) – Sýkora, J. Bauer, Maxa, M. Šmíd, Slunečko, Horký, Kolář – Ondrušek (C), Vávra, Matoušek, Vošta, Votava, Komárek, Skřivánek, Netrefa, Dufek, Kafka.
    Tréner: David Podhráský

Rozhodca: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček