B. Bystrica – Prešov 4:2 (kon.) | Skalica – Ostrava sk 0:2 (kon.) | Austria – Brno 3:4 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
4:2 (1:2)
FC Tatran Prešov
Utorok 10.01.2023, 12:00Prípravný zápas

Dukla v prvom prípravnom zápase oboch tímov viedla, následne Prešov skóre otočil, ale domáci si tromi zásahmi zobrali výsledok naspäť. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (13:42:41)

46

V prípravnom stretnutí Dukla viedla, ale skvelý záver polčasu znamená, že pred prestávkou je spokojnejší Prešov.

1

Z tohto zápasu vám prinesieme informácie o zmenách stavu.

MFK Dukla Banská Bystrica odohrá prvé prípravné stretnutie pred štartom jarnej časti. Počas zimy prišiel do tímu Adrián Kačerík, odišli Lukáš Gašparovič i Cyriaque Mayounga.

FC Tatran Prešov takisto nastúpi na úvodný prípravný duel. Líder 2. ligy sa pokúsi v jarnej časti udržať toto mieste, ale bude to bez brankára Adriána Knurovského, ktorý odišiel do Humenného.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 12:00.

Matej Kubove

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dukla Banská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Tatran Prešov. Viac informácií tu.

Góly: 4. Kačerík, 63. Richtárech, 70. Faško, 72. Polievka – 44. Prikryl (vla.), 45. Karaš