Black Angels – Královské Vinohrady 8:7 (po pr.)
Black Angels
8:7 (0:4, 4:2, 3:1 - 1:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Pondelok 05.12.2022, 16:45 • UNYP aréna, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 13. kolo

Branky a nahrávky: 25. R. Hanák (Doležal), 27. Bauman (V. Novotný), 35. Fryš, 39. M. Burian (J. Boček), 43. J. Boček (Fryš), 46. M. Burian, 49. R. Hanák (Renčín), 62. Bačinský (Hromada) – 2. Švejda (V. Klápa), 9. Plíhal (Ji. Procházka), 16. O. Stuchlík (Plíhal), 17. V. Klápa (Kužel), 27. Plíhal (Pergler), 36. Kužel (Hartman), 48. Hartman (Kellermann). Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 19:20. Diváci: 115. Rozhodčí: Kropáček – Novák. (18:54:23)

Blaci odčinili tragickou první třetinu, kterou prohráli 0:4. Je pravsou, že hosté od druhé třetiny nehráli tak důrazně, z utkání se ale stala přetahovačka o každou trefu, ale nakonec se mohou radovat z dalších dvou bodů. Hezký večer!

Nejlepší hráči utkání:

Black Angels: Vladimír Bačinský
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Ondřej Plíhal

61:28
    Black Angels právě vstřelili branku!

Rozhoduje ale jiný hráč, a to konkrétně VLADIMÍR BAČINSKÝ! Blaci se po ztrátě SKV na půlce dostali do brejku 2 na 1, Hromada přihrál slovenskému hráči pod bránicí hokejkou a Bačinský trefou do odkryté klece zapisuje premiérovou trefu v české nejvyšší soutěži! Asistence: Jakub Hromada.

61:19
    Burian to dokázal využít a připravil akci pro Hromadu.

61:00
    Blaci pokračují v zatlačování soupeře.

60:43
    Klápa připravil dělovku z první pro Kužela. Ten ale trefil Körberovu ruku.

60:05
    Daniel Ludvík se zaklesl s Petrem Hartmanem, který po pěti vteřinách nakonec míček urval.

60:01

Šedesát minut nakonec vítěze neurčilo, SKV nechalo Blacky vrátit se do utkání. Hosty může těšit alespoň to, že dělba bodů jim zajistila přerušení série proher v pražských derby. Do dneška nezískali bod v posledních 24 utkáních.

60:00

59:42
    Signál SKV nevyšel a míček končí za jejich bránou.

59:41
    Jenomže než mohl rozehrát, berou si timeout i domácí. Chytře čekali, až se SKV rozestaví, aby věděli, co chystají.

59:41
    Jan Kapucián zaúkoloval hráče před volným úderem, který má Ondřej Stuchlík.

59:41
    Oddechový čas pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady.

59:33
    Švejda se prodral do zakončení, ale neporadil si s Körberem.

59:13
    Ludvík si chystal střelu, přišel ale o balónek.

59:01
    Poslední minuta třetiny.

58:40
    Pinkas byl zaklesnutý se soupeřem a míček nevybojoval.

Marek Baloun

Góly a asistencie: 25. R. Hanák (Doležal), 27. Bauman (V. Novotný), 35. Fryš, 39. M. Burian (J. Boček), 43. J. Boček (Fryš), 46. M. Burian, 49. R. Hanák (Renčín), 62. Bačinský (Hromada) – 2. Švejda (V. Klápa), 9. Plíhal (Ji. Procházka), 16. O. Stuchlík (Plíhal), 17. V. Klápa (Kužel), 27. Plíhal (Pergler), 36. Kužel (Hartman), 48. Hartman (Kellermann)

Využitie: 1:0. Zásahy brankárov: 19:20.
    Black Angels: Körber (Pfeifer) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Bouček – M. Boček, Fryš, V. Novotný, M. Burian, Doležal, Sůva, Bačinský, Šťourač, Hromada (C), Neklan, J. Boček, R. Hanák, Renčín.
    Tréner: Tomáš Janeček

TJ Sokol Královské Vinohrady: Křepelka (Blumbergs) – Kellermann, Ji. Procházka, M. Horák, Kužel, Otta, O. Stuchlík, Máca, Ja. Procházka – Trojáček, Hartman (C), Pinkas, Hájek, Švejda, Blažej, Pergler, V. Klápa, Plíhal.
    Tréner: Jan Kapucián

Rozhodca: Kropáček – Novák