Mladá Boleslav – Chrudim 1:0 (kon.) | Prostějov – Zlaté Moravce 5:0 (kon.) | Vlašim – Pardubice 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Varnsdorf 1:6 (kon.) | Trnava – Zlín 1:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (0:0)
FC Zlín
Piatok 02.12.2022, 13:00Tipsport liga

Zlín mal dobrý úvod, ale Trnava postupom času prebrala opraty stretnutia a zaslúžene vyhrala po zásahu Taiwa. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (14:46:06)

90+2

90+1
    Centrovaná lopta zakončenie nepriniesla, po útočnom faule prišla kontra Trnavy. Nedopadla úspešne.

90
    V závere sa už poriadne rozsnežilo. Zlín ešte získal jeden priamy kop a pokúsi sa vyrovnať.

88
    Trnava sa dostala dopredu po krídle, nebolo z toho zakončenie na bránku Zlína.

87
    Dobrá strela k žrdi mohla priniesť vyrovnanie, brankár Vasiľ loptu vytlačil na rohový kop.

86
    Azevedo síce chcel na krídle prehodiť loptu k spoluhráčom, tá skončial mimo hracej plochy.

84
    Znova nás trochu trápia technické. Verme, že sa čoskoro vyriešia.

83
    Domáci hráči držia loptu v strede ihriska, súperovi ju v podstate vôbec nepožičiavajú.

81
    Napriek tomu, že Trnava vyhráva iba o jeden gól, tak kontroluje záver stretnutia a smeruje za výhrou.

80
    Center do pokutového územia defenzíva Zlínu dostala do bezpečia, no český tím sa niekoľko minút nevie predrať na útočnú polovicu.

78
    Trnava hrá čoraz lepšie, hlavne s druhým polčasom môže byť určite spokojná. Aj teraz kombinuje na útočnej polovici ihriska.

77
    Ďalšia pekná krídelná akcia Trnavy. Po centri zľava hlavičkoval Paur, ale iba do stredu bránky.

76
    Dobrý center sprava našiel v pokutovom území majiteľa, jeden z trnavských hráčov však hlavičkoval iba do futbalistov pred sebou.

75
    Na ihrisku sa v strede poľa trochu pritvrdilo, ale nič vážne, no trochu zbytočné, keďže o pár minút začnú hráčom vianočné dovolenky.

74
    Žltá karta pre tím FC Trinity Zlín (Doplníme).

72
    Center z pravého krídla smeroval pred bránku Zlínu, defenzíva českého tímu si s ním bez problémov poradila.

71
    Strela z diaľky neprekvapila defenzívu Zlína a ani brankára, lopta smerovala vedľa priestoru troch žrdí.

70
    Dvadsať minút do konca riadneho hracieho času v tomto zápase. Dokáže Zlín aspoň vyrovnať?