Wales – Irán 0:2 (kon.) | Katar – Senegal 1:3 (kon.) | Holandsko – Ekvádor 1:1 (kon.)
Anglicko – USA 0:0 (kon.)
Wales
0:2 (0:0)
Irán
Piatok 25.11.2022, 11:00 • Ahmad bin Ali Stadium, Al Rayyan • Majstrovstvá sveta • Skupina B

Irán vyhral úplne zaslúžene, Wales na čele s Baleom a Ramsaym totálne bezzubý. (13:07:29)

90+13
    90+11. Ramin Rezaeian (IRN) - 0:2

90+11
    Irán dal gól! RAMIN REZAEIAN priklincoval Wales poistkou v jedenástej minúte nadstaveného času! Kontra štyroch proti dvom, lob cez padajúceho Warda a na štadióne vypukla erupcia iránskej radosti!

90+10
    Ešte sa ale bude hrať, Ward bude vykopávať hlboko na polovicu protivníka.
    90+8. Rúzbe Češmí (IRN) - 0:1

90+8
    Irán dal gól! Zaslúžený zásah prichádza na prelome ôsmej a deviatej nadstavenej minúty! RÚZBE ČEŠMÍ dostal priveľa priestoru a vypálil z 22 metrov! Ward márne zmenšil strelecký uhol, na presnú strelu k ľavej žrdi bol prikrátky!

90+8
    Ramin Rezaeian bol úplne voľný na pravom krídle, nik zo spoluhráčov si ale nevšimol.

90+7
    Mnoho nepresností, veľký chaos na každom centimetri ihriska, ale zároveň neskutočná bojovnosť. Takto sa hrá o body na majstrovstvách sveta.

90+6
    Brennan Johnson sa z ničoho nič dostal k streleckému pokusu z uhla. Veľa toho nevyčaroval, no je to varovný prst pre Irán.

90+5
    Za hlavu sa drží Chris Mepham, ktorý sa vyhýbal kopačke Alireza Jahanbakhsha. Za necelú minútu dve žlté karty pre Iráncov.

90+4
    Zrejme za protesty vidí žltú kartu Ramin Rezaeian.

90+4
    Nevydarený útok Iráncov po ľavej strane, lopta končí za bránou súpera. Takto sa to nehrá.

90+3
    Ostrovná krajina pokračuje skúsene a drží loptu ďaleko od Warda.

90+2
    Wales má za sebou dve minúty a k dispozícii aj voľný kop z polovice ihriska.

90+1
    Pred nami porcia minimálne deviatich nadstavených minút!

90
    Riadny hrací čas sa naplnil. Rozhodcovia sa radia o tom, koľko nadstavia.

89
    Iránci si zavadzali na hranici šestnástky. Mehdi Torabi napriek tomu vypálil z hranice šestnástky, ľavú tyč minul o niekoľko centimetrov!

88
    Vynútená zmena vzhľadom na potrebu brankára. Prvá hrozba k Wardovi ani nedorazila.