Minnesota – Winnipeg 6:1 (kon.) | Florida – Boston 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:1 (3:2 po s.n.)
Columbus – Montreal 1:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 6:2 (kon.) | NJ Devils – Toronto 1:2 (kon.)
Detroit – Nashville 3:0 (kon.) | Carolina – Arizona 0:4 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Dallas – Chicago 6:4 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 3:2 (kon.)
Vegas – Ottawa 4:1 (kon.) | Seattle – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:4 (kon.)
Dallas Stars
6:4 (1:0, 0:3, 5:1)
Chicago Blackhawks
cz Štvrtok 24.11.2022, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (05:28:01)

3. Jason Robertson (DAL) 2+0

Byl to zápas dvou velkých obratů. Chicago se otřepalo z gólu Robertsona a třemi góly ve druhé třetině si připravilo půdu pro závěrečných dvacet minut. Domi v čase 49:37 přidal i čtvrtý gól. O pár sekund později ale putoval na trestnou lavici a tím začal neskutečný comeback Stars. Přesilovku využil Benn. Marchment s Dellandreou během čtrnácti sekund smazali zbývající dvougólové manko a obří ofenzivní smršť Dallasu korunoval vítěznou dorážkou Radek Faksa. Už šestnáctým gólem v sezoně vše dovršila Robertsonova trefa do prázdné branky.

59:52 Jason ROBERTSON - 6:4

59:52
    Dallas právě vstřelil branku!
    Definitivní K. O. pro opařený tým Chicaga! Gólem do prázdné branky dovršil domácí třetinu snů JASON ROBERTSON! Asistence: Jamie Benn, Jani Hakanpää.

59:20
    Sudí zastavili čas kvůli posunuté brance Dallasu. Čtyřicet vteřin před koncem dochází na oddechový čas.

59:02
    Mrázek je venku z branky. Chicago je v šesti, ale po nepřesném bekhendu Kurasheva musí bojovat za bránou.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:27 Radek FAKSA - 5:4

58:27
    Diváci v American Airlines Center upadají do ještě větší extáze! RADEK FAKSA využil služeb rozjetého Millera. Mrázek tvrdou střelu zpoza levého kruhu neudržel a od svého krajana inkasoval z dorážky z nulového úhlu. Rozhodčí puk za čárou neviděl. Záhy se ale ozval klakson a bylo jasno. Asistence: Colin Miller, Ryan Suter.

57:50
    Benn protečoval kotouč na zadní mantinel. Murphy v souboji obstál a posunul puk na Tinordiho, kterého v tomto případě nikdo nenapadal.

57:05
    Colin Blackwell za to vzal na pravém křídle. Puk prosvištěl vedle vzdálenější tyče Oettingerovy branky.

56:12
    Suterovo nahození bylo opět tečováno Robertsonem. Puk se do branky tentokrát nevešel.

55:46
    Gurjanov v maximální rychlosti zapomněl kotouč za sebou a pak se s ním ocitl v postavení mimo hru.

55:05
    Stars jsou v obrovském laufu a nehodlají polevovat. Další možnost Robertsona u Mrázka zhatil Tinordi.
    54:12 Ty DELLANDREA - 4:4

54:12
    McCabe neustál Johnstonovo napadání za Mrázkem. Puk skončil v držení Benna, jenž si ho pokryl před Kurashevem a předal jej na modrou čáru. Následovala Hakanpääho střela a především teč do protipohybu českého gólmana, kterou provedl TY DELLANDREA. Asistence: Jani Hakanpää, Jamie Benn.
    53:58 Mason MARCHMENT - 3:4

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 14. J. Robertson, 51. Ja. Benn (Hintz, Pavelski), 54. Marchment (Seguin, Gurianov), 55. Dellandrea (Hakanpää, Ja. Benn), 59. Faksa (C. Miller, R. Suter), 60. J. Robertson (Ja. Benn, Hakanpää) – 25. Set. Jones (P. Kane, J. Johnson), 34. Athanasiou (Domi, Cal. Jones), 37. Murphy (J. Toews, Tinordi), 50. Domi (Blackwell, McCabe)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – C. Miller, Heiskanen (A), Lundkvist, R. Suter, Hakanpää, Lindell – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Kiviranta, Seguin, Marchment – Dellandrea, W. Johnston, Ja. Benn (C) – Glendening, Faksa, Gurianov.
    Tréner: Peter DeBoer

Chicago Blackhawks: Mrázek (A. Söderblom) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), Kurashev – Blackwell, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Lafferty, Entwistle.
    Tréner: Luke Richardson

Rozhodca: Dwyer, Sandlak – Cherrey, Femington

Diváci: 18 532