Arsenal – Tottenham 3:1 (kon.) | Bournemouth – Brentford 0:0 (kon.) | Crystal Palace – Chelsea 1:2 (kon.)
Fulham – Newcastle 1:4 (kon.) | Liverpool – Brighton 3:3 (kon.) | Southampton – Everton 1:2 (kon.)
West Ham – Wolverhampton 2:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:2 (1:1)
Chelsea FC
cz Sobota 01.10.2022, 16:00 • Selhurst Park, Londýn (Kapacita: 25 486) • Anglická Premier League • 9. kolo

Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec gólem z devadesáté minuty vítězí na půdě Crystal Palace 2:1. Krásnou střelou do šibenice se prezentoval Conor Gallagher. Domácí měli ve druhé půli také pár šancí ke skórování, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. (17:59:48)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:10.

90+5

90+4
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že nakonec The Blues dokráčí k vítězství 2:1.

90+3
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.
    90. Conor GALLAGHER - 1:2

90
    Chelsea právě vstřelila branku! Hosté se dostávají do vedení! CONOR GALLAGHER napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře a krásnou střelou do pravé šibenice posílá svůj tým do vedení!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

88
    Žlutá karta pro tým Chelsea FC (Mateo Kovačić).

88
    Kovačič přišel o míč zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.

86
    Míč od rohového praporku skončil na hlavě Matety. Ten však poslal míč vysoko nad branku.

86
    Domácí budou zahrávat další rohový kop z levé strany hřiště.

85
    Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.

85
    Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.

84
    Střídání v týmu Crystal Palace FC:
    ze hřiště odchází Odsonne Edouard, přichází Jean-Philippe Mateta,
    ze hřiště odchází Cheick Doucouré, přichází Will Hughes.

Střídání v týmu Chelsea FC:
    ze hřiště odchází Mason Mount, přichází Christian Pulisic.

83
    Zaha na dvakrát odcentroval z pravé strany hřiště, ale ve vápně neměl podporu svých spoluhráčů a míč tak skončil jen v zámezí.

82
    Sterling si špatně převzal míč na hranici vápna soupeře, a ten se tak následně dostal jen do rukavic Guaity.