SR 18 – Brezno 1:4 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Brezno Knights
Štvrtok 29.09.2022, 16:00 • Stredná športová škola Poprad • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 47. kolo

Je tu koniec stretnutia, z ktorého si Brezno odvezie plný bodový zisk po víťazstve 4:1. Odo mňa to je všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (18:10:43)

58:00
    Do konca stretnutia ostávajú dve minúty.

57:53
    Vylúčenie v tíme HK Brezno Knights:
    Adrián Zubák – 2 min., sekanie.

55:36
    Tím Brezno práve strelil gól!
    PETR KUBOŠ strieľa v poradí štvrtý gól svojho tímu, čím pravdepodobne pochoval domáce nádeje na zisk bodov. Asistencie: Matúš Zemko, Martin Bdžoch.

52:00
    Slovensko U18 dalo gól!
    Domácim sa podarilo vrátiť sa do zápasu po presnom zásahu TOMÁŠA POBEŽALA, ktorému sekundoval Adam Beluško spoločne s Kamilom Rohaľom. Stav stretnutia je 1:3!

48:39
    MICHAL JASANEC individuálnym spôsobom posiela svoj tím do trojgólového vedenia. Stav stretnutia je 0:3! Bez asistencie.

42:28
    Domáci v plnom počte.

40:28
    Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
    Tomáš Královič – 2 min., nedovolené bránenie.

40:01

Je tu koniec druhej tretiny, v ktorej Brezno potrestalo nedisciplinovanosť domácich dvomi gólmi v presilovej hre. Stav po druhej časti je 0:2! My sa vám opäť hlásime približne o 15 minút.

40:00

36:05
    Hostia v plnom počte.

34:05
    Samuel Hudák – 2 min., podrazenie.

32:29
    Oddychový čas pro tím JOJ ŠPORT Slovensko U18.

32:29
    Hostia využívajú ďalšiu presilovú hru. Tentoraz sa do listiny strelcov zapíše LUKÁŠ OLEJNÍK. Asistenciu si pripíše Marek Biro spoločne s Róbertom Hunom. Stav stretnutia je 0:2!

31:19
    Maxim Petras – 2 min., podrazenie.

30:39
    Je za nami polovica stretnutia a my sme až doteraz čakali na úvodný gól. Ten prišiel z hokejky ADRIÁNA ZUBÁKA, ktorý využil presilovú hru. Asistenciu si na svoje konto pripíše Maroš Surový. Stav stretnutia je 0:1!

29:19
    Patrik Masnica – 2 min., hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Róbert Gašpárek

Góly a asistencie: 52. Pobežal (Beluško, Rohaľ) – 31. Zubák (Surový), 33. Olejník (Biro, Huna), 49. Jasanec, 56. Kuboš (Zemko, Bdžoch)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Slávik (Urban) – Královič, Kupec, Beluško, Ďurina, Sakmár, Petras, Šlank – Feranec, Pobežal, Varga – Maruna, Párička, Rohaľ – Liščinský, Gron, Jedliček – Masnica, Liška
    Tréner: Tibor Tartaľ

Brezno Knights: Babik (Lietava) – Kuboš, Zubák, Ganz, Biro, Korytko, Bdžoch, Hudák, Grec – Jasenec, Zemko, Surový – Olejník, Huna Ri., Huna Ró. – Nespala, Fungáč, Rákoš – Hojo, Turňa, Hudák
    Tréner: Peter Lichanec

Rozhodca: Orolin, Kocúr – Valachovič, Riš