AC Miláno – D. Záhreb 3:1 (kon.) | Doneck – Celtic 1:1 (kon.) | Kodaň – Sevilla 0:0 (kon.)
Juventus – Benfica 1:2 (kon.) | Haifa – Paríž 1:3 (kon.) | Rangers – Neapol 0:3 (kon.)
Chelsea – Salzburg 1:1 (kon.) | Real Madrid – Lipsko 2:0 (kon.) | Manchester City – Dortmund 2:1 (kon.)

4. Sevilla – 1 bod (0:4) (23:02:08)

V prvním dějství měla více ze hry Sevilla. Tu největší šanci si tým z Andalusie vytvořil ve 24. minutě, kdy na vyběhnuvšího Ryana pálil zblízka Nasírí. I Kodaň měla světlé okamžiky, ale nebylo to nic, co by Dmitrović nezvládl. Dánský mistr tak hrál se Sevillou po první půli bez branek. Moc se toho nezměnilo ani po pauze. Kodaň sice zlepšila držení míče, ale útoky nebyly ani na jedné straně žádná hitparáda. A tak se oba celky nakonec rozešly smírně, což v jejich situaci nic neřeší.
    Sevilla uhrála v Kodani jen bezbrankovou remízu

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:3.
    Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:8.

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (José Ángel Carmona).

Carmona dohrál odkopávajícího Sörensena. A to je to poslední, co se v zápase Ligy mistrů stane.

90+3
    A našli ji. Alejandro Gómez a spol. si pak dlouho přihrávali před vápnem, než pokazili centr do něj.

90+2
    Ve vlastním území kombinující hosté opatrně hledají cestu vedoucí hlouběji do pole.

90+1
    V první z nich proběhly u střídaček hlavičkové souboje. Vítězně z nich nakonec vyšla Sevilla.

90
    Bosenský sudí nastavil 3 minuty.

88
    Zeca se projel po Fernandově noze a může být rád, že v tomto případě byl sudí Peljto benevolentní.

87
    Střídání v týmu FC Kodaň:
    ze hřiště odchází Ísak Bergmann Jóhannesson, přichází Christian Sörensen.

86
    Paul Omo Mukairu si zleva podél šestnáctky navedl míč ke středu, následná rána na přední tyč mu nesedla.

85
    Jako buldozer zboural Nemanja Gudelj Haraldssona, tohle byl samozřejmě faul.

84
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Isco, přichází Adnan Januzaj.

83
    Žlutá karta pro tým FC Kodaň (Marko Stamenic).

Defenzivní záložník přišlápl Jordánovi nárt.

81
    I deset minut před koncem hraje Kodaň se Sevillou 0:0. Už se pomalu začínám smiřovat s tím, že v tomto utkání gól nepadne. Vyvede mě někdo z omylu?