Davos – K. Vary 2:5 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Třinec – Salzburg 2:3 (0:1 po s.n.)
HS Riga – Vítkovice 2:3 (0:1 po s.n.) | Davos – Hradec Králové 1:8 (kon.) | Ukrajina – Sparta Praha 8:3 (kon.)
K. Vary – Salzburg 4:3 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:6 (kon.) | Třinec – Hradec Králové 1:0 (kon.)
HS Riga – Sparta Praha 9:3 (kon.)
koniec
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
EC Red Bull Salzburg
cz Sobota 06.08.2022, 16:00 • Werk Arena, Třinec • President Cup
Partner:
   
  O držiteli prvního místa ve skupině A je rozhodnuto. Vítězem ve velké hale jsou hokejisté Karlových Varů. Salzburg skončí nejlépe třetí, ale ještě musí počkat na večerní výsledek mezi Třincem a Hradcem Králové. (18:13:58)
   
  Konec zápasu.
  59:59 KAISER - 4:3
   
  59:59
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Rakušané ještě v závěru dali třetí gól. Střelou od modré se prosadil RIO KAISER. Asistence: Konstantin Hutzinger.
   
  59:37
  Ofsajd zastavil akci Karlových Varů.
   
  59:19
  Nahození Becka od modré čáry se odrazilo od hráčů před brankou k zadnímu mantinelu.
   
  58:30
  Mikeš mohl vstřelit další gól, ale netrefil od modré čáry prázdnou branku.
   
  57:55
  Tak to byla šance! Gesson ujel sám na salzburskou branku, ale puk přes Oršuláka neprotlačil. Hráči rakouského celku se ještě dožadovali záběrů z kostky, ale ty ukázaly, že to gól nebyl.
   
  57:05
  Poizl se snažil protlačit puk po mantinelu do útočného pásma, ale kotouč se několikrát odrazil od salzburských bruslí, až z toho byl ofsajd.
   
  56:54
  Hutzinger trefil z mezikruží brankáře Oršuláka do masky. Rozhodčí raději přerušili hru.
   
  56:29
  Rakušané hrají bez brankáře s pěti hráči v poli.
   
  56:04
  Na trestnou lavici usedli karlovarský Wardas a salzburský Vasilij Zelenov. Oba vyfasovali dvouminutový trest za hrubost.
   
  56:04
  Po střele Schellangera od modré čáry vznikl závar před karlovarskou brankou, o který se postarali dorážející hráči. Bude se vylučovat.
   
  55:33
  Střelu Baumanna vyrazil vysoko nad sebe brankář Oršulák, Hutzinger si dojel puk a z velké výšky srazil kotouč do branky. Rozhodčí po gólu rozpažil a rozhodl, že byl dosažen vysokou holí.
   
  54:14
  Parádní akce Koglera, který si najel z pravé strany před branku, bránící Daniel Postl mu dlouho nedokázal sebrat puk, ale nakonec jej od puku odstavil parádním píchnutím do kotouče.
   
  52:52
  Karlovy Vary jsou kompletní, toho využil Bálek, pronikl po levém mantinelu do útočného pásma, odkud prudce vystřelil na gólmana, který puk vyrazil mimo branku.
   
  52:22
  Karlovarský Wardas už se řítil sám na branku, ale přihrávku od mantinelu si zpracoval hokejkou příliš vysoko.
   
  51:43
  Tečovaná střela Kaisera od modré čáry se odrazila od Oršulákova betonu ke Koglerovi, který se snažil dorazit puk přes beton, ale neuspěl.
   
  51:08
  Kaiser byl volný mezi kruhy, vystřelil na branku, kde se ještě Gesson snažil tečovat puk, ale jeho teč odrazila puk mimo tři tyče.

  Igor Mainka

  Góly a asistencie: 26. Š. Šilhan (Poizl, Mikeš), 32. Zahejský, 33. Mikeš (Poizl), 47. Mikeš – 10. Haiböck (Riepl), 44. Schellanger (Hutzinger), 60. Kaiser (Hutzinger)


  HC Energie Karlovy Vary: Oršulák (Psohlavec) – Cipko, Malý, O. Postl, D. Postl, Hynek, Pelikán, Dyk, Holejšovský – Bálek, Pastor, D. Šilhan, Zahejský, Zeman, Váňa, Šuma, Mikeš, Čihař, Poizl, Š. Šilhan, Wardas.
  Tréner: Andrýs.

  EC Red Bull Salzburg: Windhofer (Haim) – Beck, Kaiser, Baumann, Schellander, Gruber, Wieselthaler – Hutzinger, Hummer, Krening, Riepl, Kogler, Heimel, Haiböck, Gesson, Strainovic, I. Zelenov, V. Zelenov, Wotschinski.
  Tréner: Byström.