Empoli – Salernitana 1:1 (kon.) | Udinese – Spezia 2:3 (kon.) | Hellas Verona – Turín 0:1 (kon.)
AS Rím – Venezia 1:1 (kon.)
Hellas Verona
0:1 (0:1)
FC Turín
cz Sobota 14.05.2022, 18:00 • Stadio Marc´Antonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 37. kolo

Sladký návrat do Verony prožil trenér Jurič, když jeho hráči ze současného působiště FC Turín dokázali porazit o gól i ve druhém vzájemném utkání jeho bývalého chlebodárce Hellas Veronu 1:0 po brance Brekala!

Montipó v padesáté minutě vychytal pokus Belottiho i následnou dorážku hlavou Davida Zimy! Dvanáct minut před koncem ho po střele Pellegriho zastoupila tyč!

Všem čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního večera. (20:06:00)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:18.

90+7

90+7
    Montipó bude ještě rozehrávat přímý kop ze své poloviny hřiště.

90+6
    Rozlícený Igor Tudor si raději zlostně sedá zpět na svou sedačku na lavičce pro realizační tým.

90+5
    Zima ve spolupráci s Djidjim dokázali zabránit průniku Caprariho.

90+4
    Oal Aina z velkého úhlu prověřil svou střelou pozornost brankáře Montipa.

90+3
    Dle sudího si nyní Pellegri v osobním souboiji vypomohl útočným faulem.

90+2
    Ansaldi uspěl v souboji u postranní čáry.

90+1
    Rohový kop Hellasu Verona byl rozehrán velmi bídně, Praet v poklidu vyvezl míč až na soupeřovu polovinu.

90
    Rozhodčí nastaví 6 minut!

89
    Caprari si vykoledoval na svou osobu faul z velmi dobré pozice na ohrožení branky Turína.

89
    Hráči Turína se již nerozpakují v nouzi používat okdopy na polovinu soupeře.

88
    Pellegri byl jasně podražen soupeřem, který se navíc dosti teatrálně diví.

87
    Aina odvádí neskutečný kus černé práce, nyní byl faulován ve středu hřiště.

86
    Střídání v týmu Hellas Verona FC:
    ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Paweł Dawidowicz.

85
    Rohový kop pro hráče Turína FC z pravé strany hřiště.

84
    Po rozehrání přímého kopu padá Lasagna v pokutovém území v mlýnici dvou bránících hráčů, sudí se správně nenechal zmást k nepsrávnému odpískání penalty.