Lipsko – Rangers 1:0 (kon.) | West Ham – Frankfurt 1:2 (kon.)
West Ham United
1:2 (1:1)
Eintracht Frankfurt
cz Štvrtok 28.04.2022, 21:00 • Olympijský stadion, Londýn • Európska liga • Semifinále

Ansgar Knauff poslal hostující celek do vedení hned v první minutě, následně ve 21. minutě k radosti domácích fanoušků srovnal Michail Antonio. Klíčová branka přišla v 54. minutě, kdy se prosadil obranou neobsazený Kamada. Další gól jsem navzdory šancím neviděli. První semifinálový zápas vyhráli hosté z Frankfurtu. (22:55:03)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 3:10.

90+5

90+4
    Michail Antonio vhazoval, ale balon získal brankář hostů.

90+4
    Už hrajeme nad rámec nastaveného času, šanci mají ještě domácí, ale Saíd Binrahma nemohl pokračovat v akci, přišel o míč.

90+3
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Ragnar Ache.

90+2
    Jarrod Bowen se krásně před brankou otočil, ukázkové nůžky. Jeho rána končí jen na břevnu. Následně se míč odrazil od branky pryč. Dál byli domácí rohový kop, Součkova hlavička končí nad.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Kevin Trapp bude na začátku poslední minuty odkopávat od své branky.

89
    Aaron Cresswell centroval před branku, ale s jeho akcí si snadno poradila obrana.

89
    Jarrod Bowen se propracoval po centru před brankou k hlavičce, ale obrana jemně tečovala míč mimo branku. Rohový kop.

88
    Frankfurt se nyní propracoval na útočnou polovinu, kde chtěl kombinovat, jenže vinou nepřesné přihrávky mohou domácí fotbalisté otočit směr hry.

87
    Hostující celek vybojoval vhazování na polovině hrací plochy a nutno poznamenat, že s rozehrávkou příliš nepospíchá.

85
    Zdá se, že ne. Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku. Obrana si poradila.

84
    Almamy Touré si počínal na hranici pravidel v pokutovém území. Uvidíme, zda tento moment, vysokou hru nohou, bude řešit VAR.

83
    Dajči Kamada a Filip Kostić pokoušeli překvapit obranu soupeře, ale obrana byla připravená.

82
    Kevin Trapp si celkem snadno poradil. Jarrod Bowen rozehrával volný kop a jeho pokus byl snadnou prací pro gólmana.

81
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek hraje aktivněji a nyní po faulu bude rozehrávat na útočné polovině.