Bochum – Augsburg 0:2 (kon.) | Hertha – Stuttgart 2:0 (kon.)
VfL Bochum
0:2 (0:2)
FC Augsburg
cz Nedeľa 24.04.2022, 15:30 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:18. (17:29:08)

Fotbalisté Augsburgu vybojovali důležité tři body v boji o záchranu, když v prvním poločase po prodlouženém odkopu od brány udeřil Hahn a před přestávkou ještě hosté proměnili penaltu. Bochum se většinu hrací doby trápila a soupeři stačilo pozorně bránit. Tlak v závěrečné čtvrthodině již na výsledku nic nezměnil a nováček si bude muset na potvrzení záchrany ještě počkat.

90+7

90+7
    Série rohů bude pokračovat, přestože nastavení již vypršelo.

90+6
    Bochum vybojovala ještě jeden roh v posledních vteřinách avizovaného nastavení.

90+6
    Žlutou kartu dostává Jeffrey Gouweleeuw (FC Augsburg). Rozhodčí trestá na obě strany potyčku po odpískání.

90+6
    Žlutou kartu dostává Cristian Gamboa (VfL Bochum).

90+5
    Rozhodčí musel uklidnit strkanice před rozehrávkou rohového kopu. Ten vyvolal velký závar v augsburské šestnáctce, ale nakonec se domácí neprotlačili v zahuštěném prostoru k zakončení.

90+4
    Riemannova kiksu v rozehrávce nevyužil Niederlechner, který se nechal o míč připravit vracejícím se bekem.

90+2
    Dnešní utkání sleduje 23 000 diváků.

90+1
    Nastavuje se šest minut.

89
    Dvakrát střídá FC Augsburg: hřiště opouštějí Carlos Gruezo a Daniel Caligiuri, přicházejí Felix Uduokhai a Raphael Framberger.

87
    Ani ne za minutu další velká příležitost pro hosty. Gruezo a Maier ji připravili kombinací do trojúhelníku na jeden dotek Niederlechnerovi, který z totožné pozice zakončuje vedle zadní tyče.

86
    Augsburg mohl udeřit potřetí. Caligiuri si naběhl na Gruezovu kolmici a jeho křížnou střelu vykopává rozštěpem Riemann!

84
    Sebastian Polter hlavičkoval k tyči po přetaženém centru Eduarda Löwena. Brankář Ausgburgu Gikiewicz byl u tyče včas a zasahuje s jistotou.

84
    Žlutou kartu dostává Mads Pedersen (FC Augsburg). Šlapákem zajel na útočné polovině do Asana.

81
    Další z mnoha trestných kopů tečoval hlavou za sebe Niederlechner. Mohl z něj být roh pro Bochum, nebýt zbytečného vstoupení Gamboy, který špičkou kopačky ve skluzu tečoval míč za čáru.

80
    I za nepříznivého stavu zaplněný stadión neúnavně povzbuzuje fotbalisty z Porúří.

78
    Největší šance Bochumi v celém zápase! Gikiewicz vystihl Löwenův přímý kop z 28 metrů a vyráží ho z pravého horního rohu své brány.