Jablonec – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
FK Jablonec
4:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
cz Streda 16.02.2022, 14:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • MOL Cup • Štvrťfinále

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:11.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (15:49:50)

Dnešní utkání sledovalo 1 000 diváků.

Je konec. Jablonec zvítězil v domácím prostředí nad Mladou Boleslaví vysoce 4:0 a postupuje do semifinále MOL Cupu, kde se utká se Spartou. V 15. minutě se Michal Hlavatý dostal do velké šance, ovšem jeho pokus letěl pouze nad domácí bránou. O pět minut později jsme se dočkali úvodní branky, když se po rohovém kopu prosadil Považanec. Ve 31. minutě to málem bylo 2:0 pro Jablonec, ale Šeda předvedl dobrý zákrok. Před poločasem mohlo být srovnáno, ovšem také Hanuš na druhé straně předvedl důležitý zákrok.
    Vstup do druhé půle vyšel domácím velmi dobře, jelikož se v 50. minutě prosadil po chybě hostující obrany Malínský. O šest minut později se znovu trefil Tomáš Malínský a zvýšil vedení na 3:0. V 65. minutě mohl snížit Pech, ale jeho pokus byl sražen do zámezí. V 68. minutě si připsal svou první mistrovskou trefu v dresu Jablonce Jan Silný. Konec zápasu si Jablonečtí pohlídali bez problémů.
    Jablonec zvítězil nad Mladou Boleslaví 4:0!

90

90
    David Nykrín se dostal ještě v samém závěru do zakončení, ale jeho pokus vyrazil brankář Šeda.

89
    Další centr měl najít Davida Ikauniekse, ale míč nakonec skončil jen bezpečně v rukou brankáře Šedy.

88
    Jan Hanuš si poradil s dalším centrovaným míčem, který nadvakrát nakonec chytil Sudí Berka navíc přerušil hru, neboť David Štěpánek zůstal ležet na trávníku a jsou povoláni lékaři.

87
    Trávník je momentálně na Střelnici v hodně špatném stavu a Sparta to bude mít v neděli tady v Jablonci na velmi těžkém terénu složité.

86
    Hosté se snažili vstřelit alespoň jednu branku, ale ani tentokrát se jim nepovedlo projít po levém křídle a Jablonec je znovu na míči.

85
    Miloš Kratochvíl se sice dostával do zakončení, ale to bylo zblokováno a navíc se domácí hráč nacházel pouze v ofsajdu.

84
    Znovu to hráči Jablonce zkoušeli z dálky, ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.

83
    Tentokrát si Jan Šeda poradil se střelou domácího hráče, jenž to zkoušel z nějakých dvaceti metrů.

82
    Centr Kratochvíla byl sražen do zámezí a následuje tak rohový kop Jablonce.

80
    Tentokrát Jablonec získal rohový kop z levé strany, ale ten letěl na přední tyč, kde byl připraven soupeř.

79
    Další pokus o centr byl zblokován do zámezí a následuje tak autové vhazování svěřenců Petra Rady.

78
    Smejakl našel na pravé straně Vaníčka, se kterým si dvakrát vyměnil míč a posléze se Jablonec dostal blíž k bráně soupeře.