Královské Vinohrady – Sparta 1:11 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
1:11 (0:2, 0:5, 1:4)
ACEMA Sparta Praha
cz Pondelok 31.01.2022, 17:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga (CZ) • 25. kolo

Jan Pinkas vyhlášen za nejlepšího domácího hráče, za Spartu vyhlášen Michal Kareš (0+1). (18:56:10)

Vinohrady i dnešní utkání prohrály hodně vysoko! Beneš kapituloval až v posledních vteřinách zápasu. Každopádně Sparta si po celou dobu zápasu držela svou hru a svému soupeři toho celkově moc nedovolila.
    Sparta tedy útočí na co nejlepší umístění v horním patře tabulky, zatímco Vinohrady budou muset najít ofenzivní lék.

59:43
    Domácí sympaticky nyní útočí a zkouší ještě podruhé překonat Beneše.
    58:38 Ondřej STUCHLÍK - 1:11

58:38
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Vinohrady měly volný úder a po hodně dlouhé době se SKV trefilo. ONDŘEJ STUCHLÍK trefil míček do levé tyčky, do které se odrazil do branky. Asistence: Viktor Kopecký.

58:32
    Ondřej Stuchlík vypálil z leva a míček se opřel o rameno Beneše!

57:32
    Vinohrady nyní provádí útok za útokem. Ovšem těžko se prosazují přes bránící se Spartu, která chce pomoci svému brankáři, aby udržel čisté konto.

56:16
    Petr Hartman se rychle rozběhl a nahrnul míček na Beneše. Ten dokázal míček vyrazit svým tělem. Následně mu ještě Kareš pomohl k udržení čistého konta!
    55:50 Lukáš UJHELYI - 0:11

55:50
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ UJHELYI, který se dnes dočkal hattricku. Po zaváhání Vinohrad na půlce, sebral Ujhelyi míček a překonal Musila. Zároveň si připsal jubilejní dvacátou trefu v této sezóně. Bez asistence.

53:59
    Sparta v posledních minutách ubrala na hře směrem dopředu. Vinohrady se tím dostávají častěji k míčku. Ovšem Beneš zatím práci moc nemá.

52:30
    Kopecký útočil proti třem sparťanským hráčům a pochopitelně neměl šanci na nějaký větší úspěch.

50:32
    Posledních deset minut do konce zápasu, který už vyhraje Sparta. Otázkou bude, zda Beneš udrží své čisté konto.

49:13
    Máca v první šanci této třetiny. Beneš spíše instinktivně dokázal zasáhnout! Vinohrady ani nyní nezažijí brankovou radost! Z opakovaného záběru bylo patrně, že Beneš nakonec nezareagoval a míček skončil na tyčce!

48:24
    Čermák si nyní klestil cestu, nakonec jej soupeř vytlačil až do rohu palubovky. Odtud už se Sparta do šance nedostala.
    46:41 Mikuláš KRBEC - 0:10

46:41
    Autorem branky je MIKULÁŠ KRBEC, který si naběhl na přihrávku a sám před Musilem si dokázal poradit. Hosté zakulatili svůj gólový účet na dvouciferné číslo. Asistence: Michal Pažák.

45:45
    Matěj Čermák byl blízko ke trefě do poloodkryté branky. Ale prudký pas musel zpracovávat a neměl to na střelu z první.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 59. O. Stuchlík (V. Kopecký) – 4. Ujhelyi (Košir), 19. Košir (M. Krbec), 23. Pruner (Juha), 35. Křenek (M. Krbec), 35. Kolstrunk (Bartoš), 35. Ujhelyi (Zouzal), 38. Matěj Čermák (Zeman), 43. Bartoš (Kareš), 45. Pažák (Zouzal), 47. M. Krbec (Pažák), 56. Ujhelyi

TJ Sokol Královské Vinohrady: Musil (Šantora) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, Kellenberger, Šolaja, P. Hartman, Pinkas, Gregor, P. Hájek, Švejda, Paštika, Pergler, V. Klápa, Procházka.
    ACEMA Sparta Praha: Martin Beneš (Hejna) – Bartoš, Garčar, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi, Zouzal, Košir, Pažák, Fišer, Šimek, Matěj Čermák, Kareš, Kuchynka, M. Krbec, Hurt.

Rozhodca: Jiří Kropáček a Tomáš Novák