Plzeň – Písek 8:0 (kon.) | Liberec – Chrudim 0:1 (kon.) | Zlín – Líšeň 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Velvary 6:2 (kon.) | Pohronie – Zlínsko sk 0:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:0)
MFK Chrudim
cz Sobota 08.01.2022, 11:00 • Stadion U Nisy, Liberec • Prípravný zápas

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:04:44)

Přátelské utkání mezi Libercem a Chrudimí je u konce. V zápase byl na míči rozhodně častěji domácí celek, který si ale vytvořil přibližně stejně šancí jak jeho soupeř. To, že Chrudim neměla na svých kopačkách míč tak často, nemusí hostům vůbec vadit, protože si z dnešního utkání odváží těsné, ale zasloužené vítězství.

90

90
    Hlavní sudí nenastavil jedinou minutu a dlouhý nákop na hlavu Lehoczkiho bylo poslední, co jsme v zápase mohli vidět.

90
    Liberec se provinil útočným faulem a umožnil hostům, aby se postaral o poslední šanci utkání.

89
    Novotný se nacházel v ofsajdovém postavení, čímž zmařil celou šanci.

86
    Domácí teď nedovolují svému soupeři, aby se aspoň na chvíli podíval na polovinu Liberce.

85
    Mészároš našel v pokutovém území Juzvaka. Levý obránce Liberce z dobré vzdálenosti pouze trefil hráče v červeném.

82
    Z velice zahuštěného prostoru vzešel jako vítěz domácí celek, díky čemuž se Liberec natlačil hluboko na soupeřovu půli.

78
    Koscelník si navedl balon do středu hřiště a zkusil prudkou přihrávkou dostat nabíhajícího Faška za obranu Chrudimi. To ale překazil na poslední chvíli parádním skluzem obránce hostů.
    74. Střelec bude uveden později - 0:1

74
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Svým skvělým presinkem vybojovala Chrudim míč na středu hřiště, kde následně hráč v červeném vyslal úplně volného spoluhráče, který neměl se zakončením sebemenší problém.

70
    Zablokovaný odkop ve vápně Liberce umožnil hráči hostů jít na samotného Knoblocha. Střela neměla však potřebnou razanci a k míči se těsně před brankovou čarou stihl vrátit obránce Liberce

68
    Křižnou přihrávku Koscelníka o pokus zrychlit hru odvrátil hlavou obránce Chrudimi.

66
    Dostat míč do soupeřovy šestnáctky se ale Chrudimi podařilo o chvíli později, a hned z toho byla zajímavá příležitost.

64
    Hosté se dlouho pokoušeli dostat balon do šestnáctky Liberce. Celá akce však končí v autu.

62
    Bránící Koscelník si parádně poradil s letícím míčem, kdy si obhodil svého protihráče, vrátil míč zpátky na svou polovinu a celou hru uklidnil.

60
    Rohový kop hostů na přední tyč byl odvrácen na Mészároše, který byl následně faulován.

57
    Tiéhi zkusil z poměrně velké vzdálenosti svou střelou překvapit brankáře Ordelta. Střela končí vysoko nad.

Michal Hladký

Jakub Hladký

Góly: 74. později

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Vliegen – Fukala, Plechatý, Purzitidis, Mikula – Matoušek, Havelka, Stoch, Michal, Gembický – Rondič

2. poločas: Knobloch – Juzvak, Chaluš, Lehoczki, Koscelník – Mészaros, Faško, Nečas, Tiéhi, Tupta – Novotný

MFK Chrudim: Ordelt – V. Řezníček, Šejvl, Drahoš, Sokol – J. Řezníček – Juliš, Průcha, Vrána – Rybička, Firbacher