Grécko – Island 1:0 (kon.) | Lichtenštajnsko – Bielorusko 0:4 (kon.) | Wales – Švajčiarsko 0:1 (kon.)
Bosna – Čierna Hora 2:1 (kon.) | Ukrajina – Srbsko 2:1 (kon.) | Azerbajdžan – Nórsko 1:2 (kon.)
Poľsko – Lotyšsko 5:0 (kon.) | Litva – Slovensko sk 0:2 (kon.) | Bulharsko – Moldavsko 0:0 (kon.)
Rusko – Španielsko 1:0 (kon.) | Slovinsko – Česko 1:1 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:2 (kon.)
Nemecko – San Maríno 4:0 (kon.) | S. Macedónsko – Francúzsko 0:1 (kon.) | Izrael – Maďarsko 3:0 (kon.)
Kosovo – Albánsko 2:1 (kon.) | Írsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Škótsko – Belgicko 0:2 (kon.)
Rakúsko – Chorvátsko 1:3 (kon.) | Sev. Írsko – Malta 0:2 (kon.) | Portugalsko – Cyprus 6:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
2:1 (0:1)
Čierna Hora
cz Utorok 16.11.2021, 17:00 • Stadion Grbavica (Sarajevo) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina F

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (18:54:23)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:11.

Druhý poločas přinesl podobný obraz hry, jako ten první. Ani jeden tým neukázal příliš kvality, i přesto domácí berou tři body, i když po prvním poločase prohrávali o jednu branku. V 61. minutě totiž na 1:1 vyrovnal po obrovské chybě Nikcevice Memič. V nastaveném čase pak se štěstím došlo k dorážce Saviče, který rozhodl o třech bodech pro Bosnu a Hercegovinu!

90+5

90+3
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Savič, přichází Kujundzič.

90+2
    Bosna právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí v závěru strhávají vedení na svojí stranu! Po ráně Begoviče z velké dálky se míč od tyče odrazil k MILANU SAVIČOVI, který neměl těžkou práci dostat balón do odkryté části brány Černé Hory.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Memic pálil zpoza vápna, ale míč napálil do prvního hráče před ním. K míči se dostanou opět hosté.

89
    Hosté vedli útok po pravém křídle, ale při finální přihrávce před centrem se jeden z útočníků nakonec nedostal k rychlé přihrávce. Opět uvidíme odkop od branky v podání Dizdarevice.

88
    Ve vápně se dostal k hlavičce jeden z hostů, který ale míč pouze prodloužil, a tak se k odkopu od vlastní branky dostane Dizdarevic.

87
    Do konce prvního poločasu už nezbývá mnoho. Ani jeden z týmů se v posledních minutách nedostal k větší možnosti na změnu skóre, o něco aktivnější jsou v závěru hosté, kteří nyní vybojovali rohový kop.

85
    Divanovič po střetu zůstal ležet na zemi, ale ošetření podle všeho nepotřebuje. Rozehrávat ale budou naopak domácí.

84
    Savič zkusil štěstí a vypálil na branku Černé Hory z velké dálky. Jenže rána mu vůbec nesedla a končí hodně mimo branku. K odkopu se dostane Nikcevic.

83
    Dvojnásobné střídání ze strany Černé Hory v závěru, u míče po delší době Bosna, které by nejspíš remíza z dnešního souboje vyhovovala. Určitě tedy více něž hostům, kteří v posledních minutách dominují.

82
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Pesukič, přichází Latkovič.
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Sijarič, přichází Strikovič.

81
    Hosté ale snahu nevzdávají a pokračují v nátlaku. V rychlém sledu vyslali dva pozemní centry do vápna domácích, kteří si dali pozor a v obou případech bez problémů zakročili.

80
    Divanovic se pokusil obstřelit zeď Bosny, ale vůbec mu to nevyšlo. Z velké blízkosti poslal míč snad dva metry nad branku.

79
    Po skluzu u velkého vápna Bosny rozhodčí zastavuje hru a domácí nyní měli štěstí, že k faulu nedošlo ve vápně. Černá Hora bude mít k dispozici přímý kop z hodně zajímavé pozice!

78
    Dochází k dalšímu varování domácích po tvrdším střetu, po kterém jeden z Černohorců dlouho ležel na zemi. Hra bude za malou chvíli však pokračovat.