Arsenal – Slavia 3:0 (kon.)
Arsenal FC
3:0 (2:0)
SK Slavia Praha
cz Utorok 31.08.2021, 20:30 • Emirates Stadium, Londýn • Liga majstrov - ženy • 2. predkolo

V prvním zápase druhého předkola Ligy mistrů žen vyhrál Arsenal nad Slavií 3:0, byl v zápase jednoznačně aktivnější a vypracoval si podstatně více šancí. Hráčky Slavie se snažily, ale na soupeřky dnes neměly. (22:26:02)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:16.

90+5

90+3
    Aktivně hrající domácí hráčky si vypracovaly další zajímavou pozici, ale Meadová minula branku.

90+2
    Szewieczková v souboji faulovala soupeřku, hrát tak bude Arsenal.

90+1
    Celkem čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Chirine Lamti, přichází Kristýna Růžičková.

89
    Hráčky Slavie nyní mohly zkorigovat výsledek, ale zakončení Pincové končí mimo.

88
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Frida Maanumová, přichází Anna Pattenová.

86
    Arsenal rozehrával rohový kop, Mead rozehrávala a následně zakončovala Wubben-Moyová. Její ránu kryje brankářka Lukášová.

84
    Rychlou akcí středem to zkoušely hostující hráčky, ale prosadit se nedokázaly. Míč snadno získala brankářka Arsenalu.

82
    Lukášová bude vykopávat od své branky, sledujeme nyní klidnější závěr zápasu, hráčky Arsenalu míří za výhrou.

82
    Wubben-Moyová byla nachytaná v postavení mimo hru, akce Arsenalu tedy končí poměrně rychle.

78
    Wältiová se propracovala k zakončení, její rána byla zblokovaná na rohový kop. Meadová poslal míč před branku, ale její spoluhráčky si neporadily.

76
    Krejčiříková to zkoušela z druhé strany, ale ani její centr nebyl přesnější.

75
    Szewieczková centrovala před branku, obrana si poradila. Následně hráčky Slavie vybojovaly další roh.

75
    Na druhé straně po bleskové akci zakončovala Kožárová, jejíž ránu vyrazil Zinsbergerová před sebe, a pak odehrály míč obránkyně do bezpečí na roh.

74
    Domácí Miedemaová měla dobrou střeleckou pozici, ale brankářka Slavie si poradila.