AS Trenčín
1:1 (1:1)
MFK Ružomberok
Piatok 13.08.2021, 20:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 4. kolo

V druhom dejstve už napokon žiadny presný zásah nepadol, väčšie šance v druhom polčase však mal Ružomberok, po góle volalo hlavne zakončenie Regáliho, ktoré smerovalo do tyčky. Aj napriek tomu zrejme musíme konštatovať, že remíza to je zaslúžená a body sa delia spravodlivo.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok neskorého piatočného večera! (21:52:44)

Držanie lopty: 56 % : 44 %.
    Strely na bránku: 1:4. Strely mimo: 4:6. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:10.

90+3

90+2
    Všetko už nasvedčuje tomu, že sa body budú v Trenčíne deliť.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Ružomberok zahrával svoj druhý rohový kop v tomto zápase. Center pred bránu si futbalisti Trenčína postrážili.

88
    Maslo musel odhlavičkovať center od Azanga pred ružomberskú bránu, domáci pokračujú v útoku.

87
    Domáci fanclub ešte ožíva a snaží sa pomôcť futbalistom Trenčína na ihrisku takýmto spôsobom.

86
    Sme už v samom závere druhého polčasu. Zrodí sa remíza, alebo predsa len ešte dokáže niekto z aktérov skórovať?

85
    Trenčín rozbieha kombináciu na útočnej polovici, ale ihneď vidíme napádanie zo strany Ružomberka.

84
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Peter Ďungel.

84
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Martin Regáli, prichádza Martin Boďa.

83
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jakub Kadák, prichádza Adam Tučný.

82
    Faul na hosťujúceho Takáča, hra je teraz prerušená a Ružomberok bude rozohrávať v strede poľa.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu bez nadstaveného času. Zatiaľ to vyzerá v Trenčíne na deľbu bodov.

80
    Toto bol veľmi zaujímavý moment! Ružomberok ešte zostal na útočnej polovici a z ťažkej pozície to vyskúšal krížnou strelou Regáli, lopta len tesne minula bránu domácich futbalistov.

79
    Madleňák poslal presnú prihrávku na Gereca, ten sa však už nijak úspešne v pokutovom území domácich nepresadil.