Námestovo – B. Bystrica 0:7 (kon.) | Humenné – Podbrezová 1:0 (kon.) | Bardejov – Šamorín 0:1 (kon.)
KFC Komárno – Dubnica 1:0 (kon.) | Trebišov – Petržalka 1:0 (kon.)
MŠK Námestovo
0:7 (0:2)
MFK Dukla Banská Bystrica
Sobota 24.07.2021, 17:00 • MŠK Námestovo • MONACObet liga • 1. kolo

Tak dnes to boli v Námestove gólové hody. Vicemajster z Banskej Bystrice potvrdil jednoznačne úlohu favorita, v druhom polčase pridal ešte päť gólov a zrodil sa dokonca aj hattrick kapitána hostí Polievku. Nováčik súťaže musí na túto prehru zabudnúť a poriadne sa pripraviť na ďalšie stretnutia.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok soboty! (18:53:56)

90

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, či sa ešte bude niečo nadstavovať.

88
    Pád v pokutovom území hostí, ale penalta sa nepíska.

87
    Ešte to skúšajú oba celky smerom dopredu, ale defenzívy sú teraz pozorné.

86
    Sme už v samom závere tohto stretnutia. Naplnia sa papierové predpoklady, Dukla domov pocestuje spokojná.

85
    Domáci sa pokúšajú v týchto chvíľach o postupný prechod do útoku. Určite by sme Námestovo aspoň čestný zásah priali.

84
    Napokon aj tréner hostí využil všetky možné striedania. Zápas sa už len dohráva, asi ani nebude dôvod niečo nadstavovať.

83
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Červeň, prichádza Migaľa.

83
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Willwéber, prichádza Tóth.

83
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Richtárech, prichádza Uhrinčať.

82
    Nepresný prechod hostí na útočnú polovicu, nasledovať bude odkop od Lešňovského brány.

81
    Teraz sú tu však nepresnosti na oboch stranách, vidíme skôr boj o loptu v strede poľa.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Už teraz je však jasné, že tri body budú putovať do Banskej Bystrice.

79
    Tréner domácich ešte poslal na ihrisku nových hráčov. Možno práve oni ešte niečo zaujímavé vymyslia a potešia svojich fanúšikov.

78
    Striedanie v tíme MŠK Námestovo: z ihriska odchádza Buckulčík, prichádza Mydlár.

78
    Striedanie v tíme MŠK Námestovo: z ihriska odchádza Ma. Čiernik, prichádza Brodzniansky.

77
    Striedanie v tíme MŠK Námestovo: z ihriska odchádza Gelčinský, prichádza Chrachala.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Námestovo. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dukla Banská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly: 8. Willwéber (pen.), 44. Polievka, 50. Richtárech, 65. Šulc, 67. Polievka, 69. Polievka, 72. Richtárech

Karty:   19. Buckulčík (NAME)

MŠK Námestovo: Lešňovský – Habiňák, Mi. Čiernik, Buckulčík, Farský, Ma. Čiernik, Snovák, Chovan, Gelčinský, Bednár, Chorvát
    Náhradníci: Greššák – Stašák, Siman, Kormaňák, Svetlošák, Mydlár, Žákovič, Brodzniansky, Chrachala

MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Slaninka, Richtárech, Ľupták, Šulc, Kupčík, Hanes, Polievka, Migaľa, Pišoja, Willwéber
    Náhradníci: Nôta – Červeň, Tóth, Uhrinčať, Jurčišin, Vajda, Jackuliak

Rozhodca: Dušan Sedlák – Patrik Kmec, Mária Súkeníková – Igor Valent