Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 2. deň | (kon.) |
400m polohové preteky - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 100m motýlik - rozplavby (ženy) | (kon.) |
400m voľný štýl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 400m polohové preteky - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m prsia - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Do 49 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (ženy) | Vítězka: Č. Chou (CHN) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikácia (ženy) | Vítězka: J. H. Duestadová (NOR) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítězka: Č. Jang (CHN) (kon.) |
Vzduchová pištoľ - kvalifikácia (muži) | Vítěz: Ch. Saurabh (IND) (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - finále (muži) | Víťaz: Javad Foroughi (IRI) (kon.) |
Zmiešané družstvá - osemifinále | (kon.) | | | Zmiešané družstvá - ČF, SF a F | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Kvalifikácia mužov | (kon.) |
Individuálne preteky (muži) | Víťaz: Richard Carapaz (Ekvádor) (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Dvojhry (M, Ž) - predkolo, zmieš. štvorhra - osemf | 11:8, 11:8, 12:14, 11:4, 11:9 (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Do 48 kg - eliminácia a štvrťfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - eliminácia a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: D. Krasniqiová (KOS) (kon.) | | | Do 60 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: N. Takato (JPN) (kon.) |
Skif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Skif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Osmica - rozjazdy (muži) | (kon.) | | | Osmica - rozjazdy (ženy) | (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Drezúra (tímy a jednotlivci) | (kon.) |
Holandsko - India | 5:1 (kon.) | | | Írsko - Južná Afrika | 2:0 (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Sun I-wen (CHN) (kon.) | | | Šabľa, jednotlivci (muži) | Vítěz: Áron Szilágyi (HUN) (kon.) |
Do 49 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - OF, ŠF a SF (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o medaile (ženy) | Vítěz: P. Wongpattanakit (THA) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Vito Dell'Aguila (ITA) (kon.) |
Japonsko - Austrália | 3:5 (kon.) | | | Nový Zéland - India | 2:3 (kon.) |
Holandsko - Belgicko | 1:3 (kon.) | | | Argentína - Španielsko | 1:1 (kon.) |
Veľká Británia - Južná Afrika | 3:1 (kon.) | | | Kanada - Nemecko | 1:7 (kon.) |
Japonsko - USA | 4:25 (kon.) | | | Kanada - Austrália | 5:8 (kon.) |
Juhoafrická rep. - Španielsko | 4:29 (kon.) | | | Čína - ROC | 17:18 (kon.) |
Vstupní draft NHL 2021 | 1. Owen Power (BUF) (kon.) |
Tereza Bledá - Edna Oliveira Ajalaová | Víťazka: Bledá (kon.) | | | Miloš Petrášek - Vlado Neferanović | Víťaz: Petrášek (kon.) |
Lucia Szabová - Cornelia Holmová | Víťazka: Szabová (kon.) | | | Matúš Juráček - Tato Primera | Vítaz: Juráček (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
koniec udalosti
100m motýlik - rozplavby (ženy)
Tomáš Kubečka
1. rozplavba
1. Mariam Šeikchalizadechanghahová (AZE) 1:01,37
2. Aniqah Gaffoorová (SRI) 1:05,33
3. Jusra Mardiniová (EOR) 1:06,78
2. rozplavba
1. Ellen Walsheová (IRL) 59,35
2. Remedy Ruleová (PHI) 59,68
3. Dalma Sebestyenová (HUN) 59,79
4. Luana Alonsová (PAR) 1:00,37
5. Jeserik Pintová (VEN) 1:00,60
6. Miriam Sheehanová (PUR) 1:02,49
3. rozplavba
1. Margaret Macneilová (CAN) 56,55
2. Marie Wattelová (FRA) 57,08
3. Claire Curzanová (USA) 57,49
4. Katerine Savardová (CAN) 57,51
5. Arina Šurkovová (ROC) 58,02
6. Maria Ugolková (SUI) 58,22
7. Lana Pudarová (BIH) 58,32
8. Erin Gallagherová (RSA) 59,69
4. rozplavba
1. Sarah Sjöströmová (SWE) 56,18
2. Torri Huskeová (USA) 56,29
3. Anastasija Škurdajová (BLR) 56,99
4. Elena di Liddová (ITA) 57,41
5. Ilaria Bianchiová (ITA) 57,70
6. Světlana Čimrovová (ROC) 58,04
7. Anastasia Gorbenková (ISR) 58,23
8. Farida Osmanová (EGY) 58,69
5. rozplavba
1. Yufei Zhang (CHN) 55,82
2. Emma McKeonová (AUS) 55,82
3. Louise Hanssonová (SWE) 56,97
4. Anna Ntountounakiová (GRE) 57,75
5. Brianna Throssellová (AUS) 58,08
6. Harriet Jonesová (GBR) 58,73
7. Emilie Beckmannová (DEN) 58,84
8. Sehjeon An (KOR) 59,32
1. Mariam Šeikchalizadechanghahová (AZE) 1:01,37
2. Aniqah Gaffoorová (SRI) 1:05,33
3. Jusra Mardiniová (EOR) 1:06,78
2. rozplavba
1. Ellen Walsheová (IRL) 59,35
2. Remedy Ruleová (PHI) 59,68
3. Dalma Sebestyenová (HUN) 59,79
4. Luana Alonsová (PAR) 1:00,37
5. Jeserik Pintová (VEN) 1:00,60
6. Miriam Sheehanová (PUR) 1:02,49
3. rozplavba
1. Margaret Macneilová (CAN) 56,55
2. Marie Wattelová (FRA) 57,08
3. Claire Curzanová (USA) 57,49
4. Katerine Savardová (CAN) 57,51
5. Arina Šurkovová (ROC) 58,02
6. Maria Ugolková (SUI) 58,22
7. Lana Pudarová (BIH) 58,32
8. Erin Gallagherová (RSA) 59,69
4. rozplavba
1. Sarah Sjöströmová (SWE) 56,18
2. Torri Huskeová (USA) 56,29
3. Anastasija Škurdajová (BLR) 56,99
4. Elena di Liddová (ITA) 57,41
5. Ilaria Bianchiová (ITA) 57,70
6. Světlana Čimrovová (ROC) 58,04
7. Anastasia Gorbenková (ISR) 58,23
8. Farida Osmanová (EGY) 58,69
5. rozplavba
1. Yufei Zhang (CHN) 55,82
2. Emma McKeonová (AUS) 55,82
3. Louise Hanssonová (SWE) 56,97
4. Anna Ntountounakiová (GRE) 57,75
5. Brianna Throssellová (AUS) 58,08
6. Harriet Jonesová (GBR) 58,73
7. Emilie Beckmannová (DEN) 58,84
8. Sehjeon An (KOR) 59,32
1. Yufei Zhang (CHN) 55,82
2. Emma McKeonová (AUS) 55,82
3. Louise Hanssonová (SWE) 56,97
4. Anna Ntountounakiová (GRE) 57,75
5. Brianna Throssellová (AUS) 58,08
6. Harriet Jonesová (GBR) 58,73
7. Emilie Beckmannová (DEN) 58,84
8. Sehjeon An (KOR) 59,32 (12:45:31)
1. Sarah Sjöströmová (SWE) 56,18
2. Torri Huskeová (USA) 56,29
3. Anastasija Škurdajová (BLR) 56,99
4. Elena di Liddová (ITA) 57,41
5. Ilaria Bianchiová (ITA) 57,70
6. Světlana Čimrovová (ROC) 58,04
7. Anastasia Gorbenková (ISR) 58,23
8. Farida Osmanová (EGY) 58,69
1. Margaret Macneilová (CAN) 56,55
2. Marie Wattelová (FRA) 57,08
3. Claire Curzanová (USA) 57,49
4. Katerine Savardová (CAN) 57,51
5. Arina Šurkovová (ROC) 58,02
6. Maria Ugolková (SUI) 58,22
7. Lana Pudarová (BIH) 58,32
8. Erin Gallagherová (RSA) 59,69
1. Ellen Walsheová (IRL) 59,35
2. Remedy Ruleová (PHI) 59,68
3. Dalma Sebestyenová (HUN) 59,79
4. Luana Alonsová (PAR) 1:00,37
5. Jeserik Pintová (VEN) 1:00,60
6. Miriam Sheehanová (PUR) 1:02,49
1. Mariam Šeikchalizadechanghahová (AZE) 1:01,37
2. Aniqah Gaffoorová (SRI) 1:05,33
3. Jusra Mardiniová (EOR) 1:06,78
1. rozplavba
3. Jusra Mardiniová (EOR)
4. Mariam Šeikchalizadechanghahová (AZE)
5. Aniqah Gaffoorová (SRI)
2. rozplavba
2. Jeserik Pintová (VEN)
3. Remedy Ruleová (PHI)
4. Dalma Sebestyenová (HUN)
5. Ellen Walsheová (IRL)
6. Miriam Sheehanová (PUR)
7. Luana Alonsová (PAR)
3. rozplavba
1. Katerine Savardová (CAN)
2. Arina Surková (ROC)
3. Marie Wattelová (FRA)
4. Margaret Macneilová (CAN)
5. Claire Curzanová (USA)
6. Lana Pudarová (BIH)
7. Erin Gallagherová (RSA)
8. Maria Ugolkovová (SUI)
4. rozplavba
1. Farida Osmanová (EGY)
2. Ilaria Bianchiová (ITA)
3. Anastasija Škurdajová (BLR)
4. Torri Huskeová (USA)
5. Sarah Sjostromová (SWE)
6. Elea di Liddová (ITA)
7. Světlana Čimrovová (ROC)
8. Anastasija Gorbenková (ISR)
5. rozplavba
1. Harriet Jonesová (GBR)
2. Anna Ntountounakiová (GRE)
3. Louise Hanssonová (SWE)
4. Yufei Zhang (CHN)
5. Emma McKeonová (AUS)
6. Brianna Throssellová (AUS)
7. Emilie Beckmannová (DEN)
8. Sehjeon An (KOR)