Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 2. deň | (kon.) |
400m polohové preteky - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 100m motýlik - rozplavby (ženy) | (kon.) |
400m voľný štýl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 400m polohové preteky - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m prsia - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Do 49 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (ženy) | Vítězka: Č. Chou (CHN) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikácia (ženy) | Vítězka: J. H. Duestadová (NOR) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítězka: Č. Jang (CHN) (kon.) |
Vzduchová pištoľ - kvalifikácia (muži) | Vítěz: Ch. Saurabh (IND) (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - finále (muži) | Víťaz: Javad Foroughi (IRI) (kon.) |
Zmiešané družstvá - osemifinále | (kon.) | | | Zmiešané družstvá - ČF, SF a F | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Kvalifikácia mužov | (kon.) |
Individuálne preteky (muži) | Víťaz: Richard Carapaz (Ekvádor) (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Dvojhry (M, Ž) - predkolo, zmieš. štvorhra - osemf | 11:8, 11:8, 12:14, 11:4, 11:9 (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Do 48 kg - eliminácia a štvrťfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - eliminácia a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: D. Krasniqiová (KOS) (kon.) | | | Do 60 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: N. Takato (JPN) (kon.) |
Skif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Skif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Osmica - rozjazdy (muži) | (kon.) | | | Osmica - rozjazdy (ženy) | (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Drezúra (tímy a jednotlivci) | (kon.) |
Holandsko - India | 5:1 (kon.) | | | Írsko - Južná Afrika | 2:0 (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Sun I-wen (CHN) (kon.) | | | Šabľa, jednotlivci (muži) | Vítěz: Áron Szilágyi (HUN) (kon.) |
Do 49 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - OF, ŠF a SF (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o medaile (ženy) | Vítěz: P. Wongpattanakit (THA) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Vito Dell'Aguila (ITA) (kon.) |
Japonsko - Austrália | 3:5 (kon.) | | | Nový Zéland - India | 2:3 (kon.) |
Holandsko - Belgicko | 1:3 (kon.) | | | Argentína - Španielsko | 1:1 (kon.) |
Veľká Británia - Južná Afrika | 3:1 (kon.) | | | Kanada - Nemecko | 1:7 (kon.) |
Japonsko - USA | 4:25 (kon.) | | | Kanada - Austrália | 5:8 (kon.) |
Juhoafrická rep. - Španielsko | 4:29 (kon.) | | | Čína - ROC | 17:18 (kon.) |
Vstupní draft NHL 2021 | 1. Owen Power (BUF) (kon.) |
Tereza Bledá - Edna Oliveira Ajalaová | Víťazka: Bledá (kon.) | | | Miloš Petrášek - Vlado Neferanović | Víťaz: Petrášek (kon.) |
Lucia Szabová - Cornelia Holmová | Víťazka: Szabová (kon.) | | | Matúš Juráček - Tato Primera | Vítaz: Juráček (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina
Výsledky skupiny A
1. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
2. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 Q
3. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168
4. Yvonne Losos de Muñizová (DOM) 70,869
5. Joao Victor Marcari Oliva (BRA) 70,419
6. Mary Hannaová (AUS) 67,981
7. Inna Logutěnkovová (UKR) 66,118
8. Kim Dong Seon (KOR) 63,447
9. Kazuki Sado (JPN) 62,531
Výsledky skupiny B
1. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
2. Edward Gal (NED) 78,649 Q
3. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096
4. Maria Caetanová (POR) 70,311
5. Inessa Merkulovová (ROV) 69,457
6. Antonia Ramelová (SWE) 68,540
7. Chris von Martels (CAN) 68,059
8. Francesco Zaza (ITA) 66,941
9. Dina Ellermannová (EST) 65,435
Výsledky skupiny C
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 %
2. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416
3. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817
4. Carl Hester (GBR) 75,124
5. Rodrigo Torres (POR) 72,624
6. José Antonio Garcia Mena (ESP) 69,146
7. Alexandre Ayache (FRA) 68,929
8. Larissa Pauluisová (BEL) 67,251
9. Henri Ruoste (FIN) 64,674
10. Alexandra Maxakovová (ROV) 63,898
Výsledky skupiny A
1. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
2. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 Q
3. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168
4. Yvonne Losos de Muñizová (DOM) 70,869
5. Joao Victor Marcari Oliva (BRA) 70,419
6. Mary Hannaová (AUS) 67,981
7. Inna Logutěnkovová (UKR) 66,118
8. Kim Dong Seon (KOR) 63,447
9. Kazuki Sado (JPN) 62,531
Výsledky skupiny B
1. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
2. Edward Gal (NED) 78,649 Q
3. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096
4. Maria Caetanová (POR) 70,311
5. Inessa Merkulovová (ROV) 69,457
6. Antonia Ramelová (SWE) 68,540
7. Chris von Martels (CAN) 68,059
8. Francesco Zaza (ITA) 66,941
9. Dina Ellermannová (EST) 65,435
Výsledky skupiny C
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 %
2. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416
3. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817
4. Carl Hester (GBR) 75,124
5. Rodrigo Torres (POR) 72,624
6. José Antonio Garcia Mena (ESP) 69,146
7. Alexandre Ayache (FRA) 68,929
8. Larissa Pauluisová (BEL) 67,251
9. Henri Ruoste (FIN) 64,674
10. Alexandra Maxakovová (ROV) 63,898
Zbylé tři skupiny jsou na programu zítra, začátek je naplánovaný, stejně jako dnes, na 10 hodin. (15:44:20)
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 %
2. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416
3. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817
4. Carl Hester (GBR) 75,124
5. Rodrigo Torres (POR) 72,624
6. José Antonio Garcia Mena (ESP) 69,146
7. Alexandre Ayache (FRA) 68,929
8. Larissa Pauluisová (BEL) 67,251
9. Henri Ruoste (FIN) 64,674
10. Alexandra Maxakovová (ROV) 63,898
1. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
2. Edward Gal (NED) 78,649 Q
3. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096
4. Maria Caetanová (POR) 70,311
5. Inessa Merkulovová (ROV) 69,457
6. Antonia Ramelová (SWE) 68,540
7. Chris von Martels (CAN) 68,059
8. Francesco Zaza (ITA) 66,941
9. Dina Ellermannová (EST) 65,435
1. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
2. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 Q
3. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168
4. Yvonne Losos de Muñizová (DOM) 70,869
5. Joao Victor Marcari Oliva (BRA) 70,419
6. Mary Hannaová (AUS) 67,981
7. Inna Logutěnkovová (UKR) 66,118
8. Kim Dong Seon (KOR) 63,447
9. Kazuki Sado (JPN) 62,531
Skupina A
1. Joao Victor Marcari Oliva (BRA)
2. Nanna Skodborg Merraldová (DEN)
3. Kim Dong Seon (KOR)
4. Kazuki Sado (JPN)
5. Mary Hannaová (AUS)
6. Inna Logutěnkovová (UKR)
7. Yvonne Losos de Muñizová (DOM)
8. Charlotte Fryová (GBR)
9. Therese Nilshagenová (SWE)
Skupina B
1. Edward Gal (NED)
2. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP)
3. Dina Ellermannová (EST)
4. Francesco Zaza (ITA)
5. Maria Caetanová (POR)
6. Chris von Martels (CAN)
7. Inessa Merkulovová (ROC)
8. Antonia Ramelová (SWE)
9. Victoria Maxová-Theurerová (AUT)
10. Cathrine Dufourová (DEN)
Skupina C
1. José Antonio García Mena (ESP)
2. Carl Hester (GBR)
3. Larissa Pauluisová (BEL)
4. Alexandra Maxakovová (ROC)
5. Alexandre Ayache (FRA)
6. Rodrigo Torres (POR)
7. Sabine Schutová-Keryová (USA)
8. Henri Ruoste (FIN)
9. Hans Peter Minderhoud (NED)
10. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER)
Skupina D
1. Severo Jurado Lopez (ESP)
2. Christian Schumach (AUT)
3. Caroline Chewová (SGP)
4. Taťjana Kosterinová (ROC)
5. Heike Holsteinová (IRL)
6. Laurence Roosová (BEL)
7. Lindsay Kellocková (CAN)
8. Simone Pearceová (AUS)
9. Carina Cassoe Kruthová (DEN)
10. Adrienne Lyleová (USA)
Skupina E
1. Marlies van Baalenová (NED)
2. Šingo Hajaši (JPN)
3. Martha Fernanda del Valle Quirarteová (MEX)
4. Domien Michiels (BEL)
5. Kelly Layneová (AUS)
6. Estelle Wettsteinová (SUI)
7. Nicolas Wagner Ehlinger (LUX)
8. Morgan Barbanconová (FRA)
9. Juliette Ramelová (SWE)
10. Dorothee Schneiderová (GER)
Skupina F
1. Virginia Yarurová (CHI)
2. Yessin Rahmouni (MAR)
3. Hirojuki Kitahara (JPN)
4. Maxime Collardová (FRA)
5. Charlotte Dujardinová (GBR)
6. Florian Bacher (AUT)
7. Brittany Fraserová-Beaulieuová (CAN)
8. Joao Miguel Torrao (POR)
9. Steffen Peters (USA)
10. Isabell Werthová (GER)
Týmovou soutěž ovládly Němky. Dvojici Werthová, Bröringová-Spreheová doplnila ještě Dorothee Schneiderová a také muž Sönke Rothenberger. Stříbro bralo kvarteto z Velké Británie, bronzoví byli Američané.
Jezdectví je zajímavé také v tom, že proti sobě soupeří muži i ženy dohromady. Výsledky z individuálu se zároveň započítávají do týmového pořadí. Drezura má tři fáze, přičemž do druhé postupují členové sedmi nejlepších týmů a pak nejlepší jedenáctka ze zemí mimo nejlepší sedmičku. Do třetí fáze pak postoupí nejlepší osmnáctka bez ohledu na národnost. Ve třetí fázi bude záležet na výkonu z finálového dne, výsledky z předchozích dvou částí se započítávat nebudou.