Zmiešané družstvá - osemifinále (kon.) | Zmiešané družstvá - ČF, SF a F Vítěz: Jižní Korea (kon.)
koniec udalosti
Zmiešané družstvá - štvrťfinále, semifinále a finále

Vítěz: Jižní Korea

cz Sobota 24.07.2021, 07:15Olympijské hry - Lukostreľba

finále
    Zvládla to! Čtvrtý set končí remízou 39-39 a Jižní Korea vítězí 5:3! San An a její parťák Je-deok Kim jsou olympijskými šampiony v Tokiu!

finále
    Druhá série čtvrtého setu. A dvě desítky pro Nizozemsko!

finále
    Finálová bitva graduje. Wiljer zaváhal, trefil jen šestku a Korejci po výhře 36-33 otáčí skóre zápasu na 4:2.

bronz
    Valenciaová s Alvarezem se stávají držiteli bronzových medailí! Ve čtvrtém setu vítězí 34-33, když si Alvarez dovolil trefit jen sedmičku (ale stačila mu šestka). Mexiko vítězí 6:2!

bronz
    Ale ne, v kritický okamžik Anagozová trefuje pětku! Mexiko má cestičku umetenou!

2
    Turkům se sice povedlo dát jednu desítku a tři devítky a dostat soupeře pod tlak, jenže Nizozemci odpověděli totožným zápisem. Čtvrtý set končí remízou a Nizozemsko vítězí 5:3!

Korea třetí set vyhrála 38-36 a vítězí v tomto duelu 5:1 na body. Postupuje do souboje o zlato!

4
    Schloesserová zaznamenala devítku a je hotovo! Nizozemsko postupuje!

2
    Indové se zlepšili. Ve druhém setu trefili dvě desítky a celkem 37 bodů. Jenže na Korejce to nestačí. Ti dávají dvě desítky a dvě devítky a vedou už 4:0.

1
    Nakonec je to těsné! I Valenciaová totiž trefila osmičku. Alvarez ale uzavřel desítkou a Mexiko vítězí 6:0!

1
    Mexičané odpovídají dvěma desítkami a vedou už 4:0!

Už v prvním kole senzačně skončili Američané, kteří prohráli nečekaně s Indonésií a musí se smířit s ohromným zklamáním, které si ve smíšených týmech prožili!