Dvojhry (M, Ž) - predkolo, zmieš. štvorhra - osemf sk 11:8, 11:8, 12:14, 11:4, 11:9 (kon.) | Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo sk (kon.)
Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo sk (kon.)
koniec udalosti
Dvojhry (M, Ž) - predkolo, zmieš. štvorhra - osemfinále

11:8, 11:8, 12:14, 11:4, 11:9

Sobota 24.07.2021, 04:15Olympijské hry - stolný tenis

11:9
    Ionescu zakončuje účinkovanie Balážovej a Pišteja krížnym bekhendom, ktorý sa už našej dvojici nepodarilo vrátiť, takže Ionescu a Szocs postupujú do štvrťfinále mixu v stolnom tenise!

10:9
    Nedarí sa Rumunom ukončiť zápas, pretože zahrali sériu chýb a majú k dispozícii už iba jeden mečbal!

10:5
    No a je tu až päť mečbalov pre rumunský pár, pretože Pištej zahral iba do siete!

11:4
    Tvrdý útok od Ionescua ukončuje štvrtý set, takže rumunský pár je v tejto chvíli vo vedení 3:1 na sety a stačí im už len jeden set!

10:3
    Neuveriteľná séria pre Ionescua a Szocs, ktorí získavajú až sedem setbalov!

12:14
    Napokon Pištej s Balážovou zvládli využiť až tretiu šancu, keď Ionescu nevrátil podanie a slovenský pár znižuje na 1:2 na sety!

Slovenská dvojica si zobrala time-out, pretože je prakticky na pokraji vyradenia!

11:8
    Aj teraz využívajú Rumuni hneď prvú šancu a dostávajú sa do vedenia 2:0 na sety, takže ich od postupu delia dva sety!

10:8
    Po víťaznom bekhende Szocs sú tu podobne ako v prvom sete dva setbaly pre rumunský pár!

11:8
    Rozhodujúci forhend zasadila Szocs, takže rumunský pár ovládol prvý set pomerom 11:8!

10:8
    Tentokrát však Pištej vyhodil obranný bekhend a rumunská dvojica má dva setbaly!