Japonsko - USA 4:25 (kon.) | Kanada - Austrália 5:8 (kon.)
Juhoafrická rep. - Španielsko 4:29 (kon.) | Čína - ROC 17:18 (kon.)
koniec udalosti
Čína - ROC

17:18

(6:5, 4:4, 4:5, 3:4)

cz Sobota 24.07.2021, 12:50 • Tatsumi Water Polo Centre • Olympijské hry - vodné pólo - ženy • Skupina B

0:38
    Lu se snažila vyrovnat, ale minula!

2:16
    A Prokofjevová navyšuje náskok ROC na dvě branky! Perfektní práce po oddychovém času ze strany její i jejích spoluhráček.

16:18

0:33
    A H. Wang dostala své spoluhráčky v bazénu do varu! Vyrovnáno jen půl minuty před koncem třetí čtvrtiny.

14:14

2:09
    Výběr ROC se začíná vzdalovat v závěrečných pasážích třetí čtvrtiny. Čína už prohrává o dvě branky, neboť se trefila Prokofjevová.

12:14

4:32
    Tři góly během krátké chvilky a najednou je ROC ve vedení! Ivanovová úřadovala znovu, její branka může ještě nakopnout její spoluháčky.

11:12

2:45
    Trefila se Zhang! I když Čína vystupuje v tomto utkání v roli outsiderek, zřejmě uspěje v této čtvrtině.