Čile – Kanada 1:2 (kon.) | Čína – Zambia 4:4 (kon.) | Švédsko – Austrália 4:2 (kon.)
Japonsko – Veľká Británia 0:1 (kon.) | Holandsko – Brazília 3:3 (kon.) | N. Zéland – USA 1:6 (kon.)
Čína
4:4 (3:2)
Zambia
cz Sobota 24.07.2021, 10:00 • Miyagi Stadium, Rifu • Olympijské hry - ženy • Skupina F

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou příště! (11:59:05)

Bláznivý zápas mezi outsidery skupiny F je minulostí, oba týmy si nakonec rozdělí body po výsledku 4:4! Čína zkraje střetnutí na hřišti jednoznačně dominovala, Zambie se však postupně dostávala do hry a v průběhu druhého poločasu se pak misky pomyslných vah definitivně překlopily na její stranu. Výhra jí však utekla kvůli nařízené penaltě z třiaosmdesáté minuty.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:9. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 12:5.

90+6

90+5
    Závěr se možná ještě trochu protáhne kvůli krátkému ošetřování Liou Ťing, která spolu se zdravotníkem nakonec rychle zmizela do zámezí.

90+4
    Wang Šuang měla na kopačce rozhodující gól, jenže Naliová se včas položila do její dobře mířené střely! Zambie však hrobníkovi z lopaty utekla jen částečně, ještě bude muset přetrpět roh!

90+2
    Bandaová zleva naservírovala pozemní centr přímo do šestnáctky, kde ale v té době nebyla ani jedna její spoluhráčka.

90+2
    Hra se nyní drží u středu hrací plochy, ani jednomu týmu se nedaří postoupit hlouběji do soupeřovy poloviny.

90+1
    Bude se nastavovat hned pět minut, to by ještě mohlo trochu zamíchat kartami. Obzvlášť v tak divokém zápase, jakým tento je.

90
    Míříme do finiše, za malý moment bude zahájeno nastavení.

88
    Ani jeden tým není s výsledkem spokojen, oba celky dávají vše do ofenzívy a snaží se ještě v samotném závěru rozhodnout o svém vítězství.
    86. Červená karta

86
    Za zákrok na rozběhnutou Bandaovou si Li Čching-tchung (CHN) vykoledovala červenou kartu!

85
    Siao Jü-i nyní nastřelila spojnici, k dalšímu obratu skóre chybělo jen velmi málo!
    83. Wang ŠUANG - 4:4

83
    Čína právě vstřelila branku!
    Tak tohle musí papírově hostující hráčky hodně, ale opravdu hodně mrzet! WANG ŠUANG po hře rukou Lushomo Mweembaové bez obtíží proměnila nařízenou penaltu a vyrovnává na 4:4!

83
    Žlutou kartu dostává Lushomo Mweembaová (Zambie).
    83. Ruka v pokutovém území znamená penaltu pro Číňanky

83
    Je to tak, Mweembaová hrála rukou! Uvidíme pokutový kop!

Vojtěch Martinek

Góly: 6. Wang Šuang, 22. Wang Šuang (Wang Šan-šan), 24. Wang Šuang (Wang Šan-šan), 83. Wang Šuang (pen.) – 16. Kundananjiová (Chitunduová), 42. Bandaová (pen.), 47. Bandaová, 69. Bandaová

Karty:   83. Mweembaová (ZAM)   86. Li Čching-tchung (CHN)

Čína: Pcheng Š'-meng – Luo Kuej-pching, Wang Siao-süe, Li Čching-tchung, Li Meng-wen – Čang (65. Siao Jü-i), Miao S'-wen (65. Liou Ťing), Jang Li-na, Wang Šuang – Wang Šan-šan (C), Jang Man (34. Wu-ž' Ku-mu-la).
    Náhradníci: Ču Jü – Lin Jü-pching, Wang Jen, Wang Jen-wen, Liou Ťing, Wu-ž' Ku-mu-la, Siao Jü-i.

Zambia: Naliová – Siamfuková (62. Belemuová), Mweembaová, Musaseová, Kundananjiová – Wilombeová (38. Tembová), Lunguová – Lubandjiová (77. Mubangaová), G. Chandaová, Chitunduová – Bandaová (C).
    Náhradníci: Musondová – Mulengaová, Belemuová, Mubangaová, Tembová, Katongová, Mukwasaová.

Rozhodca: Borjasová (HON) – Perellová (HON), Boudreauová (CAN).