Holandsko - India 5:1 (kon.) | Írsko - Južná Afrika 2:0 (kon.)
koniec udalosti
Írsko - Južná Afrika

2:0

(1:0, 0:0, 1:0, 0:0)

cz Sobota 24.07.2021, 14:15 • Jižní hřiště Oi Hockey Stadium, Tokio • Olympijské hry - pozemný hokej - ženy • Skupina A

60

57
    Edith Molikoeová (JAR) dostává žlutou kartu a bitva pro ní předčasně končí!

46
    Začátek čtvrté čtvrtiny.

45
    Konec třetí čtvrtiny.

45
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Hokejistky Irska pár sekund před koncem čtvrtiny navyšují svůj náskok na dvě branky a dovolím si říct, že pokud se po pauze nestane zázrak, vítězství mají jisté! Skákající míček za Mbandeovou ze vzduchu doklepla SARAH TORRANSOVÁ – 2:0!

9
    Papírově domácí tým využívá hned první trestný roh v zápase a v deváté minutě první čtvrtiny otevírá skóre, střelou k bližší tyči Mbandeovou překonala ROISIN UPTONOVÁ – 1:0!