Třinec – Ústí n. L. 2:3 (kon.) | Chrudim – Sparta B 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Vyškov 2:1 (kon.)
Opava – Vlašim 3:3 (kon.) | Líšeň – Žižkov 3:2 (kon.) | Prostějov – Příbram 1:3 (kon.)
FK Dukla Praha
2:1 (2:0)
MFK Vyškov
cz Sobota 24.07.2021, 17:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 1. kolo

78
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ VINTR bude navždy zapsán v historii vyškovského fotbalu jako první druholigový střelec. Hosté využili toho, že Dukla hrála oslabená o zraněného Faleyeho a střídající Ondřej Vintr dostal přihrávku za obranu. Sice jej dokázali beci seběhnout, ale vyškovský hráč udělal kličku a následně přes nohu bránícího hráče přestřelil padajícího Filipa Radu, který již neměl šanci na teč svého spoluhráče reagovat.

45+2
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla se těsně před poločasem ujímá již dvougólového vedení. Znovu akce začala na levé straně, odkud přišla přihrávka do podobného prostoru, z nějž otevřel skóre Peterka. Tentokrát byl adresátem MAREK FÁBRY, který se zblízka nemýlil.

39
    Šest minut před koncem první půle se Dukla dostává do vedení a pod gólem má velkou signaturu Lukáš Buchvaldek, který umotal na brankové čáře jednoho ze soupeřů a vysokým centrem vybídl ke skórování JANA PETERKU. První zakončení ze dvou metrů ještě skvěle vytáhl reflexivním zákrokem Martin Šustr. Z dorážky už se však domácí hráč nemýlil.