Švajčiarsko – Česko 6:4 (kon.)
koniec
Švajčiarsko
6:4 (2:0, 0:2, 4:2)
Česko
cz Štvrtok 22.07.2021, 17:30 • Vierumäki Sport Institute • Reprezentácia do 20 rokov
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše, přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:32:42)
   
  Je dobojováno. Nakonec to vypadalo, že duel dojde do prodloužení, ale za stavu 4:4 hráli Švýcaři přesilovou hru, kterou dokázali využít a strhli opět vedení na svou stranu. V samotném závěru pak ještě Noah Delémont trefil zcela prázdnou českou branku a pečetil tak švýcarskou výhru. Češi mají šanci na reparát, se stejným soupeřem se utkají i zítra ve stejnou dobu.
   
  Konec zápasu.
  59:58 Noah DELÉMONT - 6:4
   
  59:58
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  Je hotovo, po zisku kotouče ho do zcela prázdné branky poslal NOAH DELÉMONT, jenž pečetí výhru švýcarského týmu – 6:4.
   
  59:22
  Češi se urputně snaží v útočném pásmu o další vyrovnání, to ale i díky pozorné obraně Švýcarska zatím nepřichází.
   
  58:21
  Branka českého týmu je prázdná, dvacítka to zkouší se šesti bruslaři v poli.
  58:04 . - 5:4
   
  58:04
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  Švýcaři využívají svou přesilovou hru a opět strhávají vedení na svou stranu střelou z levé strany, která skončila až za zády Jana Bednáře – 5:4.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:09
  Obrana české dvacítky získala puk na svou stranu a okamžitě ho bez čekání poslala až před branku Lucase Rötheliho. Švýcaři tak zakládají svou akci znovu od začátku.
   
  56:22
  Vyloučení na české straně, v závěru třetí třetiny si přesilovku zahraje švýcarský celek. A má tak šanci definitivně zlomit odpor českého týmu.
   
  55:08
  Tiziano Pauchard clonil před Bednářem, následně se natahoval po puku k dorážce, leč neúspěšně. Jeho tým ale stále obléhá české pásmo.
   
  53:53
  Keanu Derungs si sjel na levé straně až těsně před Jana Bednáře, jeho přízemní pokus pak končí někde na jeho betonu.
   
  52:46
  Lukáš Stehlík se nedostal do útočného pásma, až po chvilce se to povedlo jeho spoluhráčům a ti zamířili před Rötheliho. Ovšem před jeho brankou nikdo nezakončil.
   
  51:44
  Kotouč zmizel v hledišti a není tak v dohledu sudích. Hra je tedy přerušena, vhazuje se ve středním pásmu.
   
  50:21
  Přestřelka tedy pokračuje i nadále. Nyní jsou u puku čeští hokejisté a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Pokud by se jim to povedlo, bylo by to v tomto utkání vůbec poprvé.
  48:38 Pavel NOVÁK - 4:4
   
  48:38
  Česko právě vstřelilo branku!
  Znovu je vyrovnáno! Michael Krutil dostal puk na levý kruh pro PAVLA NOVÁKA, který poté pohotovou střelou umístil puk k bližší tyči a ten se třepotá ve švýcarské kleci – 4:4. Asistence: Michael Krutil a Stanislav Svozil.

  Vendula Zdražilová

  Góly a asistencie: 1. Hofer, 10. Knak (Allenspach, Delémont), 43. Meier (Bärtschi), 45. Sidler, 59. ., 60. Delémont – 23. Moravec (Myšák, Koláček), 28. Novák (Myšák), 44. Malát (Jiříček, Novák), 49. Novák (Krutil, Svozil)


  Švajčiarsko: Rötheli (Pasche) – Pauchard, Delémont, Zanetti, Nussbaumer, Despont, Streule, Sidler, Meier – Nehry, Knak, Bärtschi, Allenspach, Hofer, Canonica, Garessus, Biasca, Ritzmann, Bottini, Derungs, Cavalleri, Von Allmen, Robin, Fust
  Česko: Bednář (Postava) – Krutil, Svozil, Šedivý, Jiříček, Moravec, Hrádek, Baláž, Hampl – Myšák, Koláček, Novák – Konečný, Urban, Stehlík – Kos, Vrhel, Malát – Chmelař, Szturc, Ryšavý