Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
KF Shkupi
0:3 (0:1)
CD Santa Clara
cz Štvrtok 22.07.2021, 20:00Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Santa Clara byla v zápase aktivnější, vypracovala si více střeleckých pozic. Hostující celek si do odvetného zápasu odváží velmi dobrý výsledek. Na půdě soupeře Santa Clara vyhrála 3:0. (21:56:07)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:10.

90+4
    90+3. Joao COSTA - 0:3

90+3
    Santa Clara právě vstřelila branku!
    V pohodě hrající hostující celk přidává ještě jednu branku, prosazuje se po rychlé akci JOAO COSTA. Asistence: Ricardiňo.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Hidemasa Morita, přichází Ricardiňo.

87
    Po delší době registrujeme střelecký pokus, který ovšem končí mimo branku. Zakončoval Kitanovski.

84
    Costa z hostujícího celku se propracoval do střelecké pozice, ale neuspěl.

83
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže výrazněji prosadit na polovině soupeře.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase. Santa Clara díky dobrému prvnímu poločasu a vstupu do druhého vede aktuálně o dvě branky.

79
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Carlos, přichází Jean Patric.

78
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Allano, přichází Joao Costa.

77
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Konstantin Češmedjiev, přichází Erion Šuku.

75
    Patnáct minut před koncem zápasu hosté rozehrávali rohový kop, ale do zakončení se Santa Clara nedostala.

73
    Na druhé straně se do šance dostal hostující Allano a Naumovski musel zasahovat proti jeho dobré střele.

72
    Domácí Alvarez rozehrával další rohový kop. Šanci pro své spoluhráče nevypracoval.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase, Domácí si dokáží vypracovat šance, ale trápí je koncovka.

Jan Prošek

Góly: 30. Rwatubyaye (Lincoln) (vla.), 49. Carlos (Allano), 90+3. Costa (Ricardiňo)

Karty:   43. Ali (SHI), 61. Šeji (SHI) – 57. Calvalho (SCL)

KF Shkupi: Naumovski (C)- Kitanovski, Rwatubjaje, Faustin, Zuka (60. Šeji) – Ali (60. Ismalli), Alvarez, Češmedijev (77. Šuku) – Markoski, Gjorgijeski (46. Trapanovski), Cvetanovski (46. Souahib)
    Náhradníci: Ilazi, Meljichi – Šeji, Iljazi, Trapanovski, Mouhamadou Souahib, Gjurkovski, Shabani, Ismaili, Šuku, Abazi

CD Santa Clara: Pereira – Rafael Ramos, Joao Afonso, Villanueva, Mansur – Morita (89. Ricaldiňo), Carvalho (C) (66. Correia), Lincoln – Carlos (78. Patric), Crysan (Costa), Allano (76. Costa)
    Náhradníci: Fernandes, Cardoso – Bouldini, Joao Costa, Carbal, González, Rui Correia, Jean Patric, Costa, Sanga, Ricardinho

Rozhodca: Steen – Engon, Gronevik (NOR)
    Štvrtok 29.07.2021
    Santa Clara - Shkupi 2:0

Góly: 13. Carlos (Lincoln), 39. Villanueva (Lincoln)

Karty:   69. Rui Correira (SCL) – 21. Ismaili (SHI), 26. Šeji (SHI), 41. Ali (SHI), 68. Faustin (SHI), 77. Markoski (SHI)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:14.